2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیخام دیع بگیرم.مد رک میخام باشه.کتک ام ز ده صورت جلسه نوشتن

خب طول درمان بگیر فردا از پزشکی قانونی واسه دیه و شکایت اقدام نکن ...ی نامه بهت میدن اونجا ک این خانم انقدر انقدر کبودی و له شدگی داره و میگه فلانی کرده ‌..ضمیمه پرونده و صورت جلسه تو کلانتریش بیار بکنن .

2728
نی نی سایت فقط افسرده میکنه آدمو ناامیدی میده  بی اعتمادی ب شوهر میده وای 😑😑😑

من مجردم اولا ازدواج دوست داشتم یکی دوساله میام نینی سایت ازدواج خوشم نمیاد دیگخ اینقدر از شوهراشون بد میگن 

کلانتری قبول نس 

ن صورت جلسه میکنه ولی دیه نمیتونه برات تعین کنه بایدبهت نامه بده بری پزشک قانونی بعد نامشوباپروندتوصورت جلست ببری دادگاه

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
عاشق پلیس کشورمونم .زنگ زدم ۱۱۰ک اقای کارگران زحمتکش شهرداری نصف شب بلندبلند حرفو دادو گاهی بحث میکن ...

ببخشید اون مرفوک اونجا ننشسته ک باهات تا صب حرف بزنه ...ادرسو گرف تمااام .نمیاد در خونتم بزنه بگه شما بودی ز زدی 

؟؟؟میاد در صورت مشاهده ادامه ماجراس 

2738

دوستان انقد به حال خودم دل ام سوخت،ازحال رفتم .خو ن بود کل صورتم.ی جور ک شو هرم خودش دلش سوخت واسم.الان اگه نرم پزشک قانو نی د ر اینده کلانتری مد رک نمیشه؟نمیخام شو هرم بفهفمه.عکس زخمامو بفرسم؟بیشتر ب سرم کوبید و مو هامو کشید

چرا اخه

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻

چرا زد؟؟؟

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

نامه پزشکی قانونی بگیر گزارش پلیس هم داشته باش برای طلاق باید شاهد داشته باشی صرف کتک ثابت نمیکنه عزیزم

دیگه تاپیک هایی که توش از عشق اولتون چه خبر...کجاست...چیکار میکنه و... حرف میزنن نمیرم...اگه رفتم بهم یاد آوری کنین بیام بیرون..حتما یاد آوری کنین...ممنون
2706