2737
2734
دوستان انقد به حال خودم دل ام سوخت،ازحال رفتم .خو ن بود کل صورتم.ی جور ک شو هرم خودش دلش سوخت واسم.ا ...

نه نمیشه ....اگر روزی بخوای طلاق بگیری این برگه طول درمان پزشکی قانونی برات مدرکه محکمه پسنده ...صب برو دادسرا برگه بگیر برو پزشک قانونی ...تا از بین نرفته علایم و کبودیات برو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دادسرا میرم؟

بری طول درمان اینا بهت میدن شما نامه رو قائم کن که کسی پیدا نکنه که خدای نکرده لازم داشتی دیگه دستت بازه همین

ایشونم منوجه نمیشه

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2728

الهی بگردم

دستش بشکنه

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
دوستان انقد به حال خودم دل ام سوخت،ازحال رفتم .خو ن بود کل صورتم.ی جور ک شو هرم خودش دلش سوخت واسم.ا ...

دستش  بشکنه نامرد 

خنده تلخ من از گریه غمنگیز تراست کارم از گریه گذشته به این میخندم  
2738

عقد؟؟

کجا زدت که کسی نبود 

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
عقد.

😳😳😳😳😳😳😳😳

مگه داااااااریم....

اووووووف

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    
2706