2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه ی مامانا نی نی منم تیر به دنیا میاد والان تو هفته 18 هستم هفته ی دیگه وقت سونو دارم ولی همه میگن نی نیت پسره!!!!!! هنوزم هیچ کاری واسه نی نیم نکردم حتی نمیدونم اسمشو چی میخوام بذارم مخصوصا اگر پسر باشه خیلی انتخاب اسم سختتتتتتتتتتته شماها اسم انتخاب کردین؟؟؟
2731
سلام به همه مامانای مهربون تیر ماه

من دو تا فرشته کوچولو توی شکمم دارم و الان توی هفته پانزدهمم ولی دکتر میگه تاریخ احتمالی زایمانم توی تیرماهه

امیدوارم نی نی های همتون سالم و صالح باشن

من یکم نگران سلامتی این دو تا کوچولو هستم کاش زودتر میفهمیدم حالشون خوبه
من فقط آزمایش کلی خون و ادرار ( معذرت میخوام با کلی شرمندگی ) دادم و دلم میخواد زودتر آز سندرم رو بدم

بهترین ها رو برای همتون آرزومندم
سلاممممممممممم
من امروز این تاپیکو باز کردم فکر نمی کردم اینقدر مامان تیر ماهی فعال باشن
وای خدا جونم مرسی
نی نی من دکتر گفته بیست ودوم تیر
اما هنوز نمی دونم چیه
تکونم نمی خوره
مامانی های ناز لطفا بگید کجا دکتر میرید دکترتون خوبه یا نه؟
میخواهید طبیعی زایمان کنید کدوم بیمارستان؟
میدونید نی نی تون چیه ؟
من ازمایش سندم دان رو توی بیمارستان پارس انجام دادم خیلی راضی بودم هزینه اش شد صد و هفتاد هزار تومان .هم ازمایش هم سونوگرافی رو میفرستند المان دو هفته طول میکشه جوابش بیاد.

2740
مامان لوبیا جونم دکتر من از اقوام البته فقط برای مراقبتها میرم پیشش برای زایمان می خوام برم یا بیمارستان مهر یا صارم حتما هم می خوام نی نیمو طبیعی به دنیا بیارم ولی آزمایش سندرم رو انجام ندادم چون دکترم گفت نیازی نیست. مرسی عزیزم من خیلی دوست دارم یه اسم ایرانی واسه پسرم بذارم که واسه تمام سنین قشنگ باشه راستی شما کدوم بیمارستان میخواین برین؟
سلام دوستان منم مامان تیر ماهی هستم . الان توی هفته 16 هستم خوشحال شدم این تاپیک رو دیدم من تا حالا دو بار سونو رفتم نمی دونم نی نی م چیه و هنوز حرکت هم نمی کنه راستی این آزمایش سندروم را باید از کی انجام داد
سلام به همه مامانای تیر ماهی
نی نی ما هم آخر تیر دنیا میاد امیدوارم بتونیم تا آخرش از اطلاعات هم استفاده کنیم.
راستی آزمایش سندرم حتما واجب چون دکتر به من چیزی نگفته.
مرسی از راهنماییاتون.
سلام مامانای ناز
من ازمایش سندرم را بخاطر این دادم که الان 33 سالمه و میخواستم نگرانی ام از بابت سلامت جنین راحت باشه.
این ازمایش اگه لازم باشه دکتر خودش میگه.
راستی سایه جون دکتر شادانلو مطبش کجاست کدوم بیمارستانه ؟
طرف قرارداد با بیمه هم هست یا نه ؟
2706