2737
2739
سلام من مامانه لوبیام
دوستام این اسمو روم گذاشتند و چون هنوز که هفته 18 هستم نمی دونم نی نیم چیه؟
خوشحال میشم مامای تیر ماهی اینجا دور هم جمع بشیم و درباره نی نی و سوالاتمون و تجربیاتمون به هم گپ بزنیم
با ارزوی سلامت برای همه مامانی دنیا و نی نی های نازشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام به همه. نی نی من که تکون نمیخوره. راستی برای مراقبت از نوزاد کتاب خوب اگه سراغ دارید معرفی کنید. من کتابهای سری جانسون رو دیدم و خیلی خوشم اومد. مطالبشون هم جدیده و خیلی خوب نوشته شده. توصیه میکنم حتما بخونید
2738
سلام الهام جان. یک سری کتاب با عنوان رشد کودک داره. یکیش هست کودک از تولد تا شش ماهگی. بعدیش هست کودک از شش تا دوازده ماهگی و همین جور ادامه داره. نویسنده اینا تریسی گادریج و مترجمش فاطمه صهبا مال نشر پیدایش. یک سری دیگه هم داره به اسم مراقبتهای روزانه: ?.کودک کجا و چگونه باید بخوابد؟ ?. کودک چرا گریه میکند؟ یک سری هم در دست انتشار داره در مورد تغذیه کودک. چاپ امسال هم هست
سلام به همه مامانهای تیر ماهی. من امروز وارد هفته ?? می شم و تاریخ زایمان احتمالی ?? تیر هست. من مامان گلابی هستم :) تقریبا ویارم داره تموم می شه. برای من اولین تجربه است و خیلی وقتها نگرانم با اینکه مشکل خاصی تا الان نداشتم ولی استرسم زیاده. راستی شما ها تا حالا برای نی نی تون چه کارایی انجام دادین؟
CafeMom Tickers