2737
2734

سلام خانوما،پدر شوهرم داره بازنشسته میشه،قصد داریم یه مراسمی بگیریم ، و خب کادو بدیم .
پیشنهادتون چیه ؟ برای یه مرد چی بیشتر خوبه خرید ؟ یا خودتون چه خریدایی داشتین چه کالا هایی؟
+اگر جای انلاینی هم خرید کردید اسمشو بگید
مرسی دوست جونیا   

این تاپیکو ببینید ---> چرخ خیاطی 

پدرم مهمونی گرفت ولی ما کادو ندادیم😅

میخوای شطرنج یا یه بازی فکری بزرگسال بگیر حوصلش با حاج خانم سر نره😂

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

شطرنج یا تخته نرد

اگرم یخوای مادرشوهرتو دق بدی یه گوشی لمسی با نصب تمام شبکه های اجتماعی😃

کاربرِ myminion سابق که به سختی دوباره عضو شده و به نی نی یار قول داده دختر خوبی باشه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکسسوری مربوط به ماشین

وسایل بازی یا ورزش مثل دارت ، دمبل و ...

اگه بیماری دادن دستگاه فشار سنج و یا تست قند و ...

گل و گیاه یا پرنده و ...

کتاب شعر حافظ مولانا سعدی پروین اعتصامی و ...

وسایل خطاطی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2728