2733
2739

بچه ها من کلا حال و حوصله تاپیک زدن ندارم ولی الان به درخواست یکی از دوستان دلم نیمد کارایی که خودم کردمو نتیجه عالی گرفتم رو باهاتون در میون نذارم

همه رو هم مینویسم باز اگه سوالی داشتین بپرسین..

من بعد زایمانم ۹۳ کیلو شدم، چون قدمم بلنده خیلی کوه پیکر به نظر میرسیدم! در حال حاضر ۶۹ کیلوام با قد ۱۷۷،با این رژیم صحیح خوری در ماه ۳ کیلو رو حتما کم میکنین کما اینکه اگه توجه کنین و براتون مهم باشه که خودتون و خونوادتون چقدر سالم میخورین،ادامه دادنش باعث سلامتی جسم و روحتون،خوشگل شدن پوستتون و خوش اندام شدنتون میشه...

خلاصه یه روزی به خودم اومدم شروع کردم(تو پرانتز بهتون بگم که من بخاطر علاقه ای که دارم مباحث تغذیه ای رو خیلی دنبال میکنم و یه دوره ای هم زیر نظر متخصص طب سنتی بودم برا همین سعی کردم که سالم خوری و از اون مهمتر درست خوردن رو توی رژیمم قرار بدم)

بریم سراغ کارایی که من میکنم

۱. صبحانتون رو دیر بخورین،هر چقدر دیرتر بهتر

یعنی سعی کنین تایم ناشتا بودنتون رو ببرین بالا،این کار از نظر پزشکی هم کار خوبیه و کمک حال سلامتیه..حالا چیا بخورین؟ چیزایی که من خودم مصرف میکنم: تخم مرغ ابپز عسل کره بادام(خیلی سیر کنندس،نمیدونم توی شهرای دیگه هم هست یا نه ولی توی تهران یه جایی هست که انواع مغز ها  رو تبدیل به کره میکنه،میدونم شاید مثلا یک کیلوش برای خیلیا هزینش زیاد باشه ولی خوب اگه یه کوچولو برا خودتون بگیرین خیلی نمیشه) حلورده با شیره خرما انواع شیره شیر خرما بعضا پنیر و زیره چون طبعم سرده و نون جو صد در صد(این نوع نون بشددددددت سیر کنندس) با یه تیکه کوچیکش قشنگ احساس سیری میکنین و چون خیلیم خوشمزه نیست زودتر دست از خوردن میکشین!! 

راستی قبل صبحانه و ناشتا یه لیوان اب ولرم با چند قطره لیموی تازه یا نارنج میل کنین خیلی به خوشگل شدن پوستتون و خوب شدن عملکرد گوارشتون کمک میکنه؛نیم ساعت فرصت بدین بعد صبحانه میل کنین

۲. ناهار حذف...سبک و سنگین نداره کلا حذف...

بجاش سالاد بخورین، هر چی که دوست دارین یا میلتون میکشه یا توی کشوی یخچالتون هست رو خورد کنین رو هم با روغن زیتون و نارنج یا لیموی تازه میل کنین،سس مایونز رو از یخچالتون بطور کامل حذف کنید...

یامیوه تازه بخورین یا خشک انواع و اقسام کشمش اجیل.. هر چی که در توانتون هست بخرین... من خودم یه سیب بزرگ و یه خیار میخورم، با هم، خیلیم به نظرم باحال و خوشمزس!

۳. به خودتون حال بدین حتی اگه وضع مالی خیلی اکیی ندارین دیگه یذره اجیل خام رو میتونین به خودتون هدیه بدین اینو بدونین که با خوردنش پوست صورتتون با رژیم شل و زشت نمیشه..دیگه خودتون میدونین.. اگرم حذفش کردین جایگزینش بیسکوییتو کیکو (دیگه اسم چیپس و پفکو نمیارم!) نشه خواهشا.. بجاش هویج و برگ کاهو و بروکلی بخورین...

۴. میریم سراغ تایم باقی مونده تا شام...هر چی میتونین و گرسنتون میشه میوه بخورین هویج موز سیب،  (یه منبع ویتامین سی) حتما باشه توش..

میوه خشک اجیل خام... (برای کساییکه بضاعت مالی دارن)

۵. شام باااااااید زود خورده بشه، یعنی ۷ ۷ و نیم نهایتا باید شامو بخورین...هر چی دوست دارین بخورین..اگه هر شب برنج میخورین بهتره مثلا  ۶ ۷ تا ق بیشتر نشه غذای نونی(نون فقط سنگک بعضا بربری، لواش و تافتون حذف) هم بخورین به حدی که سیر بشین ولی نترکین!

کلا قبل از اینکه به حال پوکیدن بیوفتین دست از غذا خوردن بکشین،اگه عادت کنین به این کار خیلی به موفقیت تو لاغری نزدیک میشین...

حذف چربی یه اشتباه محضه..چون چربی حس سیری بیشتری میده نسبت به کربوهیدرات،این موضوع هم اثبات شده؛بنابریان فکر نکنین اگه روغن نداشته باشه غذاهاتون،زودتر به نتیجه میرسین..

از روغن استفاده کنین ولی در حد تعادل

من از روغن سبوس برنج و روغن زیتون استفاده میکنم؛تا جاییکه براتون مقدوره از روغنهای افتابگردون و ... استفاده نکنین چون واقعا مضرن

ممکنه بعضیاتون بگین شوهرمون دیر میاد و میخایم با اون شام بخوریم،بهترین کار اینه که شما خوردن سالادتون رو برای همراهی با همسرتون بذارین،خوردن زود شام خیلی خیلی موثره...از یه طرف هم شما دیگه ساعت ۶ و نیم ۷ بدلیل نخوردن ناهار حسابی گرسنه این و نمیتونین صبر کنین تا ۹ و ۱۰ شب(بگذریم که دیر شام خوردن انقدررررر مضرات داره که خدا میدونه..)

پس سالاد اخرین مرحله خوردن شما توی روز هست لطفا دیگه چزی نخورین تا فردا صبح...

فعالیت ورزشی هم که حتما باید داشته باشین چون لازمه خوش فرم شدن هیکلتونه،باشگه حلقه رقص با هر چیزی که حال میکنین...

من خودم یکساعت پیاده روی تند توی پارک میرم و حرکات سیکس پک شدن برای شکم پهلو هم انجام میدم روزی یکی دو بار

من فکر میکنم خیلی از ماها تغذیه هامون و به قولی لایف استایلمون خیلی داغونه...بهتره بهبود اونو بذاریم تو اولویت، ناخوداگاه میبینیم هیکلمونم هم اووووف شده!

دیگه همین دیگه.... اگه یکی هم با این نوشته ها به خودش بیاد من راضیم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازگیل دمت گرم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2731

خانما بیایین از کاراتون بگید بیاین اینجا جمع شیم

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ممنون عزیز،

منم۲۱ کیلوکم کردم ،برام جای سوال شداتفاقامنم تمام مطالبی که گفتیدروخوندم وبیشترشوتوی رژیمم رعایت کردم ولی همه توصیه میکنند صبحانه تاقبل۹ خورده شه

لطفالایک نکنید،ممنون
2738
ممنون عزیز، منم۲۱ کیلوکم کردم ،برام جای سوال شداتفاقامنم تمام مطالبی که گفتیدروخوندم وبیشترشوتوی رژ ...

اتفاقا هر چی بیشتر ناشتا باشی برای بدن بهتره در موردش سرچ کن

بعدشم عزیزم ماها بزرگسالیم و مثلا صبح زود انچنان کاری که بخایم از ذهنمون استفاده کنیم نداریم مثل بچه های مدرسه ای و اینا

در ثانی چون وعده ناهار حذف باید بشه تا جایی که میتونیم صبحانه رو بایددیر بخوریم تا اون موقع گرسنمون نباشه که هجوم ببریم به سمت غذا!

این تجربه منه اگه زود بخورم نمیتونم تحمل کنم ناهار نخوردنو

اتفاقا هر چی بیشتر ناشتا باشی برای بدن بهتره در موردش سرچ کن بعدشم عزیزم ماها بزرگسالیم و مثلا صبح ...

اره عزیزولی باورکن منم توی دوران رژیمم کلی تحقیق کردم درموردنحوه ی خوردندم،کلی ویس گوش دادم ازاطبای طب سنتی همشون میگفتن صبح زودبخوریداونا۷ صبح وبهترین میدونن ومیگن تاقبل۹ حتمابخورید،یکی ازمزیتاش اینکه که سوخت وسازبدنت شروع میشه بدن اگه مدت زمان بیشتری گرسنه بمونه سوخت وسازش بشدت پایین میاد،

ببخشیدعزیزم خدای نکرده قصدجسارت نداشتم فقط خواستم توضیح بدم،ان شالله همیشه موفق باشید😍😍

لطفالایک نکنید،ممنون
اره عزیزولی باورکن منم توی دوران رژیمم کلی تحقیق کردم درموردنحوه ی خوردندم،کلی ویس گوش دادم ازاطبای ...

منم تجربه دارم که دیرتر صبحونه بخورم یا حتی نخورم بیشتر لاغر میشم

منم تجربه دارم که دیرتر صبحونه بخورم یا حتی نخورم بیشتر لاغر میشم

درکل که به کالری مصرفیت درروزبستگی داره،ولی سرصبح باعث میشه سوخت وسازبدنتون زودترشروع بشه وبیشترباشه

موفق باشی عزیزم😍

لطفالایک نکنید،ممنون
2706