2737
2739
عنوان

دوست دارین خوش هیکل بشین؟! بیاین(ازگیل)

| مشاهده متن کامل بحث + 1645 بازدید | 30 پست
اره عزیزولی باورکن منم توی دوران رژیمم کلی تحقیق کردم درموردنحوه ی خوردندم،کلی ویس گوش دادم ازاطبای ...

خواهش میکنم عزیزم ممنون که تجربتو گفتی

درسته رو بدن هر کس ممکنه جوابهای مختلفی بده🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ساعت ۹ میرم باشگاه  یه چایی بخورم بعد ک از باشگاه اومدم خونهصبحونه بخورم ؟؟ کره معمولی رو کلا حذف کنم مثلا کره و مربا

خاطرات ادم شاید مثل موادسوختنی باشد، میسوزند تا زنده باشند
من ساعت ۹ میرم باشگاه  یه چایی بخورم بعد ک از باشگاه اومدم خونهصبحونه بخورم ؟؟ کره معمولی رو کل ...

اگه بتونی ناشتا باشی میری باشگاه خیلی بهتره بعدشم بلافاصله صبحانه نخور چون حتما میدونی دیگه خود این عامل چاقیه.. سعی کن ۴۰ مین یک ساعت بعد بخوری تواین فاصله اب بخور یا خالی یا با چند قطره لیمو و نارنج ابشم حتما ولرم باشه

من ساعت ۹ میرم باشگاه  یه چایی بخورم بعد ک از باشگاه اومدم خونهصبحونه بخورم ؟؟ کره معمولی رو کل ...

هم گره رو حذف کن هم مربا

چون جدای چاقی برای سلامتیت مضره

ارده و شیره بخور یا عسل و کره بادوم بادوم زمینی

2740

ازگیل جان خرما یا شیرخرما چطور اینا هم چاق کننده س؟؟ مثلا میشه در طول روز اگه گرسنه شدیم خرما بخوریم؟؟ جدا کره بادوم زمینی چاق کننده نیس من همیشه فک میکردم مثل شکلات صبحانه چاق کننده س

ازگیل جان خرما یا شیرخرما چطور اینا هم چاق کننده س؟؟ مثلا میشه در طول روز اگه گرسنه شدیم خرما بخوریم ...

عزیزم چون شیرینه کالریش زیاده ولی در روز یک یا دو تا دونه خرما مشکلی نداره بهتر از اینه که شما گرسنت بشه یه تیکه کیک بخوری در واقع جایگزین سالمی برای وقتیه که احساس میکنی یه چیز شیرین دلت میخاد...

کره بادوم زمینی هم همینطور خوب اگه بشینی یه عالمه بخوری چاقت میکنه ولی چون سرشار از زینکه خیلی خوبه تو برنامت باشه..اصلا قابل مقایسه با شکلات نیست از نظر فایده برای بدن

میدونی من فکر میکنم مهمتر اینه که ادم درست بخوره تا اینکه لزوما فقط کالری خوردنیا براش مهم باشه؛برای همین من با کالری شماری خیلی از افراد مخالفم،چون با چیزای بی ارزش شکمشونو پر میکنن و در عین حال کالریشو میشمرن که مثلا از ۱۰۰۰ بیشتر نشه...

کوتاه مدت ممکنه جواب بده و وزنشون بیاد پایین ولی بدنشون داغون میشه...

عزیزم چون شیرینه کالریش زیاده ولی در روز یک یا دو تا دونه خرما مشکلی نداره بهتر از اینه که شما گرسنت ...

خیلی خیلی ممنون از راهنماییت😘😘😘😘

ممنون ازگیل جان از تجربه ای که گذاشتی

من واقعا قصد لاغر شدن دارم (البته چاق نیستما ولی سایزم رو دوست ندارم ) و میخواستم ازت بپرسم راهکاری دارین که قسمت پایین تنه بیشتر لاغر و کوچیک بشه ؟

هنر زندگی کردن اینست که لذت را در ساده ترین و معمولی ترین اتفاقات پیدا کنیم...
ممنون ازگیل جان از تجربه ای که گذاشتی من واقعا قصد لاغر شدن دارم (البته چاق نیستما ولی سایزم رو دوس ...

قربانت عزیزم

ببین من خودم پایین تنم درشت بود و با پیاده روی های مرتب و البته سریع خیلی فیت شدم... پیاده روی اونم اگه سعی کنی با سرعت زیاد باشه خیلی تو کوچیک کردن پایین تنه و اب کردن شکم پهلو موثره

قربانت عزیزم ببین من خودم پایین تنم درشت بود و با پیاده روی های مرتب و البته سریع خیلی فیت شدم... پ ...

امیدورام برا منم جواب بده ،متنفرم از قسمت پایین تنه درشت😑

ممنون ازگیل جان😘

هنر زندگی کردن اینست که لذت را در ساده ترین و معمولی ترین اتفاقات پیدا کنیم...
2706