2737
2739
عنوان

كمك لطفا مادربزرگم زخم بستر عميق داره

| مشاهده متن کامل بحث + 3819 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله كه خوب بشه . خيلى هزينه اش بالاست واقعا در توأن منم نيست

خود تخلیه هزینه زیادی نداشت،ولی هفته ای دوبار باید پانسمان بشه هزینه خود پرستاری که این کارو میکنه بعلاوه وسایل پانسمان واقعا خیلی بالاست،خدارد مامان بزرگتونو شفا بده

2728
خود تخلیه هزینه زیادی نداشت،ولی هفته ای دوبار باید پانسمان بشه هزینه خود پرستاری که این کارو میکنه ب ...

مگه پرستار چقدر میگیره ؟

من خودم جوجه پرستارم

همیشه خودم مهم ترم   

یه چیزم بگم دکتر به ما گفته بود شستن و حمام کردن خیلی بده برای زخم،نباید مرطوب بشه بدترش میکنه،الان پدر بزرگم رو فقط با دستمال تمیز میکنیم که زخمش خیس نشه،پدر بزرگم 9 ماهه زمین گیر شده

2738
یه چیزم بگم دکتر به ما گفته بود شستن و حمام کردن خیلی بده برای زخم،نباید مرطوب بشه بدترش میکنه،الان ...

بعد از حمام محل زخم رو با سشوار خشک کنید تا مرطوب نمونه

همیشه خودم مهم ترم   
سنش ٨٧ سالشه عمقش 10 سانتى ميشه 

عزیزممم، آخی، فکر کنم این مورد حتما باید بستری بشه، و آنتی بیوتیک بگیره، شریعتی و اینا هم بردین؟ دفترچه که داره؟

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....
عزیزممم، آخی، فکر کنم این مورد حتما باید بستری بشه، و آنتی بیوتیک بگیره، شریعتی و اینا هم بردین؟ دفت ...

شريعتى نه به نظرت قبول مى كنند بسترى اش كنند؟ دفترچه تامين اجتماعى داره ولى حالا بچه هاش تاحدودى مى تونند هزينه هم براش بكنند