2726

سلام دوستان مادربزرگم شهرستان بوده رانش جراحى شده ولى روى باسنش زخم بستر درآورده حالا آوردند تهران خونه ما. زخمش عميقه امروز برديم دكتر گفت ببريد اورژانس آسايشگاه كهريزك اونجا برديم گفتند إمكانات مداواة زخم بستر ندارند.برديم بيمارستان رسول أكرم گفتند زخم بستر اورژانس قبول نمى كنه فردا بياريد درمانگاه عفونى نشان بدهيد بهتون آنتى بيوتيك ميدن.حالا نمى دونم چكار كنيم ببريم رسول اكرم يا بيمارستان امام خمينى ؟ كلا از همه جا رونده شديم عاجزم نمى دونم چه كمكى مى تونم به مادربزرگم بكنم داره عذاب مى كشه.

یه پد هایی هست که مخصوص زخم بستره باید زخمو شستشو بدید و از اون پد ها بذارید واسش و اگه تخت داره ،باید واسه تختش تشک مواج بگیرید هی بادش پر و خالی میشه و فشار رو از روی بدنش برمیداره

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا شفا بده،پدر بزرگ من تو کمرش داره بعد از کلی دوا و درمان عاجز شدن،یه دکتر گفت باید تخلیه ش کنید ،یه روز بردن همه عفونت ها و گوشت و پوست مردشو تخلیه کردن،الان یکماهه گذشته داره خوب میشه ولی پانسمان و خرج بعدش خیلی بالاست،هر هفته 2 میلیون

براش تشک برقی بگیرین و یه چسب های مخصوص هست که خیلی سریع خوب می شن اما گرون هستن و اصلا نمی دونم الان با این اوضاع دارو پیدا می شه یا نه، اما تشک مواج خیلی واجبه

به قومی مبتلا شده ایم که فکر می کنند، خدا، جز آن ها کس دیگری را هدایت نکرده....
خدا شفا بده،پدر بزرگ من تو کمرش داره بعد از کلی دوا و درمان عاجز شدن،یه دکتر گفت باید تخلیه ش کنید ، ...

ان شاالله كه خوب بشه . خيلى هزينه اش بالاست واقعا در توأن منم نيست

براش تشک برقی بگیرین و یه چسب های مخصوص هست که خیلی سریع خوب می شن اما گرون هستن و اصلا نمی دونم الا ...

تقریبا نایابه تو شهرستان ها 

تهران رو نمیدونم

تازه به قول شما گرون هم هست

همیشه خودم مهم ترم   
2706