2733
2739

سلام بچه ها من معمولا خیلی کم تایپیک میزنم و نظر میدم ولی دیر زسیدم به تایپیک قفل شده بود فقط میخاستم بگم اونی که به روستایی ها توهین کرد و گف از فوتبالیست ها چون دهاتی ان خوشم نمیاد خودش از ته یک دهاته که خاک تو سر از روستایی بودنش شرم داره.کاربر دیانا واقعا برات متاسفم همین که نمیدونی چطوری از روستایی بودنت فرار کنی .ادم نا محترم تمام این کلان شهرها اول روستا بوده اینو بفهم و از روستایی بودنت خجالت نکش بی شخصیت

البته اینکه تهران 10میلیونش دهاتی و شهرستانی ان نمیدونم چرا پز بیخود میدن(خودمم شهرستانی ساکن تهرانم)

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آدمای تازه به دوران رسیده اینجورین 

از ذات خودشون و اصالت خودشون فرار میکنن 

ب قول مامانم اینا ب باس ن  خودشونم میگن دنبالم نیا بو میدی 😑😑😑

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2728

اون هیچ بحث سر وجنتات گلزار بود بحث رو بردن تا توهین کردن به دهه هفتادیا که همه شوهرارو کردن تو گونی بردن برای شوهر از همه چیشون گذشتن 

گلم شما که ادعای فرهنگ و شخصیت و سواد بالا داری زشت نیس مدام با دهه هفتادیا سر شوهر دعوا میکنی و دس به یقه ای شمایی که ادعات میشه شوهر جیزی تیس که براش له له بزنی

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!

یه عده شهرستانی و دهاتی جمع شدیم دور هم هروز دعوا میکنیم سر این قضیه😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

اصلا ادم متاسف میشه که با یسریا تو یک کشور زندگی مئ کنه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2738
چی گفتن مگ دیانا؟

گویا خارجکی تشریف داره به شهرستانیا توهین کرده

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2706