2737
2739
عنوان

اونایی که تو تایپیک گلزااااااار بودن لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 40 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اون هیچ بحث سر وجنتات گلزار بود بحث رو بردن تا توهین کردن به دهه هفتادیا که همه شوهرارو کردن تو گونی ...

👌👌👌 

والا این دوره زمونه همه ادعای شعور دارن اما دریغ از یه جو شعور

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2728

من تو تاپیکش بودم ولی بنظر من ایشون منظور بدی نداشت و قصد توهین به روستاییای رک نداشت

دهاتی منظور روستایی نیست ی اصطلاحه

به معنی سطح پایین و کم سواد و اینا تعبیر میشه، اگه صحبت کردن بعضی فوتبالیستارو دیده باشین متوجه میشین خیلیاشون کم سوادن و درست بلد نیستن صحبت کنن و خیلیاشونم چون پول زیاد یهو دستشون میاد و جنبشو ندارن خیلی حالت تازه به دوران رسیدگی و ندید بدید بودن دارن

از پیجا و حرفا و رفتار و نحوه لباس پوشیدن خیلیاشون معلومه خب

چرا انقدر سر هر چیزی انقدر نگاهتون منفیه؟

یا یکی گفت دهه شصتیا خیلی خانم و سنگین بودن انقدر همه کشش دادن و گفتن هفتادیام اینجور و هشتادیا اونجور که دعوا شد

بابا بخدا خیلیا اصلا منظور بدی ندارن ولی متاسفانه خانمای ایرانی همیشه برداشت منفی میکنن

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
من تو تاپیکش بودم ولی بنظر من ایشون منظور بدی نداشت و قصد توهین به روستاییای رک نداشت دهاتی منظور ر ...

یه نفر علنا گفت هفتادیا برای شوهر همه چیشونو حیا و شرف و غرورشونو زیر پا گذاشتن و همه شوهرا رو کردن تو گونی بردن دیگه شوهر نموند حرفش خیلیم بی متظور و سر سری تبود

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
خوب سلیقه است دیگه هر کی یه سلیقه  داره منم از ی نژاد توایران متنفرم ولی نمگیم ک مورد حمله قرار ...

نگفته فهمیدیم نگو که تو افق محوت میکنن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738

هرکی میگ دهاتیا بدن بدونه خودش بدتره چون بخواد حساب کنه اصالتن همه کس و کارش از دهاتن😒😒😒بعدشم کلی ازین ادم حسابیا رو بری نگا کنی اصلیت از دهات هستن پس تو ک شهری هستی و هیچی نیستی حزف نزنی برات بهترع

یه نفر علنا گفت هفتادیا برای شوهر همه چیشونو حیا و شرف و غرورشونو زیر پا گذاشتن و همه شوهرا رو کردن ...

همش از این شروع شد که یهو همه هجوم بردن به اون بنده خدایی که گفت شصتیا سنگین و رنگین بودن دیگه انقدر گفتن و گفتن که اونم حرصش گرفت اینو گفت

بابا یکی ی حرفی زد رد شید برید اهمیت ندید انقدر همه شروع میکنن به ریپلای که اعصاب خردی پیش میاد

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
همش از این شروع شد که یهو همه هجوم بردن به اون بنده خدایی که گفت شصتیا سنگین و رنگین بودن دیگه انقدر ...

حالا اگر کسی یه حرف مشابه همین به شصتیا میگفت محال بود بیای اینارو بگی چون طرف از خودت بوده میگی اعصابش خورد شده و فلان عیب نداره بگذرید در صورتیکه خودتدن بودید محال بود بگذرید بعد اینم اون خانم که ادعا داشت شوهر چیه که به خاطرش له له بزنی پس چرا خودش مدام با هفتادیا به خاطر همین شوهر که چیزی نیس و بی ارزشه دست به یقس مراقب حرف زدن هامون در عصبانیت باشیم

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706