2737
2739
عنوان

خرید خونه

818 بازدید | 95 پست

سلام..من و همسرم میخوایم اطراف تهران مثل کرج یا شهرهای دگ خونه بخریم با نود ملیون وام مسکن..با این افزایش قیمت ها بنظرتون کجا میشه خرید؟و اینک برامون مهمه منطقش از نظر فرهنگی منطقه ی خوبی باشه بالاشهر بودن مهم نیست ولی مردمش سالم باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبلغتون خیلی کمه خارج شهرم با این پول خونه نمیدن من ۱۸۰ ملیون دارم خونه گیرم نمیاد

۹۰ میلیون فقط مبلغ وامشونه

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2740

با۹۰ تومن شهرستانای تهران میتونی بخری

یا اطراف کرج مثل گلشهر

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.

عزیزم مام حومه تهرانیم یه ۲۰۰ تومن داریم ولی فعلا نتونستیم چیزی تواین قیمتا پیداکنیم 

وامدارم نمیخواییم چون سود چندبرابری باید برگردونیم ولی رهنش میدیم تاپول جور کنیم 

خدایا یعنی میشه مام خونه دارشیم خسته شدم ازمستاجری

مامان جونم خودت میدونی نفسم به نفست بنده
2706