2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من‌خییییلی راضیم و خدارو همیشه شاکرم بخاطر انتخاب خوبم

برای زندگی قانون مهربانی بگذاریم، هر که اخم کند جریمه‌اش لبخند، و هر که لبخند بزند پاداشش عشق باشد....قانون مهربانی، پاداش و مجازاتش شیرین است😊😍

الهی شکر. با اینکه 5 سال اولش رو خیلی زجر کشیدم تا یه سری عادتارو از سر شوهرم بندازم و کلا دست خانوادش رو براش رو کنم ولی الان نزدیک 2 ساله زندگی خیلی ارومی داریم. انقدر توی این 2 سال از زندگیم لذت بردم که تمام اون 5 سال گذشته رو بیخیال شدم. اگر به عقب برگردم و شوهرم بازم بیاد خواستگاریم بهش جواب بله رو میدم

من توي خونه ي پدرم خيلي بيشتر بهم خوش ميگذشت و ريخت و پاش خيليييي بيشتر بود هم از لحاظ خوراك و پوشاك و پول ... 

شايد اونور انقدر خوب بوده اينجا محدود تر شدم اذيتم

اينم ميدونم كه شوهرم طول ميكشه پولدار بشه همسن پدرم كه نيست 

ولي ...

خدايا شكرت
الهی شکر. با اینکه 5 سال اولش رو خیلی زجر کشیدم تا یه سری عادتارو از سر شوهرم بندازم و کلا دست خانوا ...

اي جان اره خوب من ٥،٦ ماهه عروسي كردم اين حس ها شايد به خاطر اينه

خدايا شكرت
اي جان اره خوب من ٥،٦ ماهه عروسي كردم اين حس ها شايد به خاطر اينه

عزیز تا 2 سال اول بازم به فکر خونه پدرتی و راحتیاش. منم اینجوری بودم. ولی بعد از 2 سال کم کم حس کردم خونه خودم ارامشم بیشتره حتی با همه سختیاش. وقتی از صبح میرفتم خونه بابام اینا دل دل میکردم برگردم خونه زودتری و به ارامش برسم. هنوز زوده برا اینکه وابسته به خونه و زندگی خودت بشی. نگران نباش. درست میشه