2733
2734
عنوان

اگه یه مرد متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ک سرکار بودم هزار تا نگاه اینجوری داشتم یه دختر ۱۹ ۲۰ساله هم بودم از هیچیم نمیترسیدم فقط بی محلی😕

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2731

من فقط میگم سلام اونم فقط چون همکاریم اونم از دور بهش نزدیک نمیشم یه کلمه هم باهاش حرف نزدم بقران ولی هروقت ناخوداگاه میبینمس زل زده بهم یه جور خاصی نگاه میکنه میترسم یه وقت پیشنهادی چیزی بگه هردو متاهلیم ومن بدم میاد از این وضعیت وقتی میبینمش استرس دارم 

بنده پیر خراباتم که لطفش دایم است؛ورنه لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست

این که میگی نگاهش یه جوریه که میترسی، بپا باهاش تنها نباشی هیچ جا، ممکنه قصد تجاوز هم داشته باشه

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

خواهشا اصلا و‌ابدا شما رو‌نده 😓

عاشقت نبودم ،تلاش کردی تو دلم جا باز کردی ...💔عاشقت شدم از توام زدم جلو ولی کم اوردی ...من بهت تکیه کرده بودم ...خیلی سخته تکیه گاه دختری که حتی بخاطرت خانوادشم پس زده پشتشو خالی کنه ...خوردم زمین ،بدم خوردم زمین ...فقط از خدا میخوام هیچوقت جای من نباشی ...حس این شبای منو نداشته باشی ...من گذشتم از اون زندگی دارم میرم همون‌ چیزی شد که خواستی 😔هروقت یادم افتادی دعا کن بتونم دووم بیارم ...باهم دیگه خندیدیم تنها گریه کردم 😔💔...همین/بیا وداع کنیم ...اگر بنا باشد کسی از ما بماند همان به که تو‌بمانی...کینه تو به کار این دنیا بیشتر می آید ...تا عشق من ....
من فقط میگم سلام اونم فقط چون همکاریم اونم از دور بهش نزدیک نمیشم یه کلمه هم باهاش حرف نزدم بقران ول ...

به شوهرت نگی. وگرنه نمیذاره بری سرکار

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
من فقط میگم سلام اونم فقط چون همکاریم اونم از دور بهش نزدیک نمیشم یه کلمه هم باهاش حرف نزدم بقران ول ...

حالش خیلی خرابه 😁

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
حالش خیلی خرابه 😁

مثلا دیشب حس کردم منو داره ب یکی از دوستاش نشون میده ب یه بهانه الکی اومدن قسمتی ک من هستم ومنو دید میزدن حالم بدشد همش میگم خدایا این نکنه شیطان باشه بخواد زندگیمو خراب کنه

بنده پیر خراباتم که لطفش دایم است؛ورنه لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست