2737
2739
عنوان

اگه یه مرد متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 69 پست
من فقط میگم سلام اونم فقط چون همکاریم اونم از دور بهش نزدیک نمیشم یه کلمه هم باهاش حرف نزدم بقران ول ...

سلام هم دیگه نکن فکر نکن چون همکارته یا ریسته یا هر کوفتیه مجبوری تحملش کنی نشون بده از نگاهاش خوشت نمیاد هم خودت راحت میشی هم مردک را تنبیه کردی 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام هم دیگه نکن فکر نکن چون همکارته یا ریسته یا هر کوفتیه مجبوری تحملش کنی نشون بده از نگاهاش خوشت ...

چشم خودمو میزنم ب ندیدنش 

بنده پیر خراباتم که لطفش دایم است؛ورنه لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست
شایدم داره فکر میکنه ولی چشماش خیره رو شماس

نه عزیزم ما زنا فرق نگاه ها رو میفهمیم من یه همکار دیگه مرد دارم مثل داداشمه واقعا از همه چیز برامون تعریف میکنه ولی مرد و ساده ومهربونیه بی قصد وقرضه ولی این انقدر نگاهش یه جوریه ک من باهاش یه کلمه هم نمیتونم حرف بزنم نگاهش سنگینه 

2742

من برام پیش اومده، البته نه تو همکارا پدر همکلاسی دخترمه هم نگاه میکنه هم بین بقیه مامانا فقط به من سلام میکنه! من سعی میکنم اصلا نگاش نکنم، البته من چون خیلی کم می بینمش مشکلی ندارم

مثلا دیشب حس کردم منو داره ب یکی از دوستاش نشون میده ب یه بهانه الکی اومدن قسمتی ک من هستم ومنو دید ...

شما معمولی و بدون لبخند باهاش حرف بزن، مختصر حرف بزن.بهش این منظورو برسون که علاقه ندارم باهات حرف بزنم. این که به یکی دیگه هم تورو نشون داده....!! میدونه شوهر داری؟؟؟

اامت اینکه میگی نگاهش ترسناکه مفهوم دیگه ای داره..فقط مفهوم جنسی داره

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
2740
نه عزیزم ما زنا فرق نگاه ها رو میفهمیم من یه همکار دیگه مرد دارم مثل داداشمه واقعا از همه چیز برامون ...

وااای پس هیز و چش و دل سیاهه😖

همیشه آیت الکرسی بخون....مواظب خودتم باش....هیچ وقتم باهاش هم کلام نشید یه وقت

تا با چشمای کورِت ندیدی با دهنِ لقت پخشِش نکن 😌💛

اره دیگه سعی میکنم باهاش روبرو نشم تا نخوام سلامم کنم ولی خب بلاخره میبینیم همو تو یه محیطیم من فقط از عاقبتش میترسم چون واقعا عاشق شوهرمم این مرده انگار کرم داره خاک برسرش زنم داره باز موس موس میکنه

شما معمولی و بدون لبخند باهاش حرف بزن، مختصر حرف بزن.بهش این منظورو برسون که علاقه ندارم باهات حرف ب ...

نمیدونم بخدا من اصلا باهاش تا الان جز سلام یه کلامم حرف نزدم

اره دیگه سعی میکنم باهاش روبرو نشم تا نخوام سلامم کنم ولی خب بلاخره میبینیم همو تو یه محیطیم من فقط ...

اگه اون یکی آقا که میگی تورو بهش نشن داده ،مرد خوبیه، برو ازش بپرس که این آقا چی در مورد من داشت میگفت،؟؟ یه جوری به این آقا دومیه با رفتارت نشون بده. که از اون مردک اصلا خوشت نمیاد

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳

اگه بگم میگن از خودش تعریف میکنه ولی از همه خانومایه اونجا قد بلندترو زیباترم ولی بخدا اصلا اهل عشوه و نازو خودمونی شدن نیستم اتفاقا مغرورم 

اگه اون یکی آقا که میگی تورو بهش نشن داده ،مرد خوبیه، برو ازش بپرس که این آقا چی در مورد من داشت میگ ...

من اون اقا دومیه رو نمیشناسم مثل اینکه دوستش بود همکار ما نبود اومده بود پیش این اقاک همکارمه

2706