2737
2739
عنوان

کسایی که سقط داشتید چه جوری تونستید باهاش کنار بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 50 پست
من عزیزم ۳بار سقط داشتم اخریه تو هفته ۱۳دقیق ۳ماه پیش بودم گریه نکردم نمیدونم چرااا همش شوهرم نگران ...

بهت آسپرین یا آمپول ضد انعقاد نداده بودن برای آخری؟

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای منم همین تازه دو تا سقط داشتم واسه پسرم هیچ ذوقی نداشتم همش میترسیدم

ذوق ک آدم داره ولی انگار دیگه از بروز احساساتش میترسه ،من همش باخودم میگفتم نباید ل ببندم بهش نکنه اینم خدا ازم بگیره خیلی میترسیدم واقعا هم اونطور ک همه لذت بردن من نتونستم از بارداریم لذت ببرم چون همه وجودم ترسه.الهی ک سقط رو خدا قسمت هیچچچچچ کسی نکنه وهمه یه بارداری آروم رو پشت سر بزارن.

همه ادما ی اهنگ دارن که وقتی گوش میدن؛ میرن تو یه دنیایِ دیگه

منم پارسال تو هشت هفته سقط داشتم ولی بیشتر نگران سلامتیه خودم بودم چون میگفتم بچه صدبار دیگه هم میتونم داشته باشم اگر خودم سلامت باشم

سال بعدش هم دوباره خدا بهم داد

عزیز دلم اینو بدون که اول خودت مهمی بعد بچه،خودت سلامت باشی خدا خودش باز بهت میده

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
2728
ذوق ک آدم داره ولی انگار دیگه از بروز احساساتش میترسه ،من همش باخودم میگفتم نباید ل ببندم بهش نکنه ا ...

همون منظورم همون

احساسات خوردم همش

تا میخواستم ذوق کنم 

نمیشد اصلا نمیشد

ولی الان واسه خودش مردی شده  

من هفته پیش سقط کردم و سعی میکنم بهش فکر نکنم ولی وقتی بچه ایی میبنم و یا کسی از بچش حرف میزنه ناخود آگاه میگم اگه مونده بود منم یه چند ماه دیگه تجربش میکردم و دارم خودمو حسابی تقویت میکنم و تا زودی برای بارداری اقدام کنم چون تنها چیزی که الان آرومم میکنه همینه که زودی باردار شم

لطفا برای سلامتی بچم دعا کنید تا زودی حالش خوب بشه
همون منظورم همون احساسات خوردم همش تا میخواستم ذوق کنم  نمیشد اصلا نمیشد ولی الان واسه خ ...

ای جانم،عزیزم دعا کن پسر منم ب سلامتی بدنیا بیادو این استرس برای منم تموم بشه وبتونم بدون ترس بغلش کنم

من هفته پیش سقط کردم و سعی میکنم بهش فکر نکنم ولی وقتی بچه ایی میبنم و یا کسی از بچش حرف میزنه ناخود ...

چیزای گرم بخورو تو این فصل چون فصل ترشیه ب هیچچچ عنوان ترشی نخور ،رحمت رو گرم نگه دار تا هرچه زودتر دوباره باردار بشی عرق رازیانه بخور حتما روزی نصف استکان ب همون اندازه شوهرتو هم تقویت کن خرما بهش بده با گردو 

2738
چیزای گرم بخورو تو این فصل چون فصل ترشیه ب هیچچچ عنوان ترشی نخور ،رحمت رو گرم نگه دار تا هرچه زودتر ...

ازین داروهای عطاری بجز رازیانه چیزی مصرف کردی؟

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
چیزای گرم بخورو تو این فصل چون فصل ترشیه ب هیچچچ عنوان ترشی نخور ،رحمت رو گرم نگه دار تا هرچه زودتر ...

حتما این مورادی رو که گفتی هم رعایت میکنم شما هم که حامله ایی برای من دعا کن دعاتون  به خاطر نینی کوچولوت تاثیر داره  و انشالله شما هم عزیزدلتو به زودی  و صحیح و سالم بغل بگیری 

لطفا برای سلامتی بچم دعا کنید تا زودی حالش خوب بشه
ازین داروهای عطاری بجز رازیانه چیزی مصرف کردی؟

اره من یه دوره دوماهه دارو مصرف کردم و کلی عرقیجات البته همزمان با من همسرم هم یه دوره ۴۵ روزه دارو گیاهی و عرقیجات مصرف کرد تو این مدت مصرف داروها هم اصلا اقدامی برای بارداری نداشتیم 

حتما این مورادی رو که گفتی هم رعایت میکنم شما هم که حامله ایی برای من دعا کن دعاتون  به خاطر نی ...

حتما عزیزدلم 

این اصطلاح گرم نگه داشتن رحم رو زیاد شنیدم اینجا - یعنی چی؟

به جز اینهاکه گفتی چه چیزهای دیگه ای خوبه؟

عزیزم ناراحت نباش ..خواهر من دوقلوی پسر تو ۶ ماهگی از دست داد تازه زیر دستگاه بود یکیشون ..اون مدت پرستارا تیکه تیکه ش کردن انقد ازش رگ‌گرفتن بعد از اون خدا بهش یه دختر و یه پسر داد .دوستم دوتا سقط تو ۵ هفته داشت الان خداروشکر دوباره بارداره 

این اصطلاح گرم نگه داشتن رحم رو زیاد شنیدم اینجا - یعنی چی؟ به جز اینهاکه گفتی چه چیزهای دیگه ای خو ...

روغن زرد بخوری اگه میتونی بخری البته از بس گرون شده،ترشیجات و لبنیات بعداز سقط تا حداکثر ۴۰ روز نخوری،دمکرده زیره و رازیانه بخوری ،دوغ و ماست و ترشی اصلا نخوری و مواظب باشی عفونت نگیری و خودتو با سرکه و آب شستشو بدی صبحانتو تخم مرغ خونگی با روغن حیواتی بخوری و چیزای گرم معمولا ،برنج روبا زیره بخور چون برنج طبع سرد داره ،کاچی بخور من بعد سقطم اکثر این مواردو رعایت کردم 

2706