2737
2739

جواب نفقم اومده باید بره اجرایه دعا کنید نتونه بده تا من حق برا طلاق داشته باشم از پونزده سالگی عقد کردم بد دیدن هیچ تلاشی برا گرفتن عروسی اینا نمیکنه خونه پدرم موندم فا میل بودیم روزا شبا وحشد ناک سختیو گذروندم الا بیست سالمه سه ساله بلا تکلیفم دلم خیلی گرفته هر کی زنگ میزنه هر کی میپرسه میگه چیکار کردین خسته شدم از تنهای میشه دعام کنید تا عید جدا بشم برام شده بزرگ ترین ارزوم   مرسی

برا شادی روح پدرم صلوات بفرستین لطفا

ان‌شالله همونی که خیر هست برات اتفاق میافته

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی که خدا کمکت کنه

🌸 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌸

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.
2728
2738