2737
2734
عنوان

ساید یا دو قلو

448 بازدید | 46 پست

کلا یخچال فریزر در نظر ندارم چون رفت و آمدمون زیاده ترجیحا بزرگ باشه بهتره.خیلی دیدم نو عروس ها میگن ساید با کلاسه ولی من قیمت کردم دوقلو بوش ۲۳ بود و سایدش ۱۹ برای همین درک نمیکنم چطوری میتونه باکلاس باشه...دو قلو فریزرش جا دار تره تا ساید،حمل ساید برای من مستاجر قطعا سخته ولی همه میگن ساید بخر دوقلو کلاس نداره(در صورتی که با هزینه کمتری میشه ساید خرید)منم اهل کلاس گذاشتن نیستم ولی دوست دارم برای جهازم همه چیز تکمیل باشه مثل خواهرم اون ساید خرید ،از یه طرفم میگم یهو هزینه بیشتر میکنم بعدا میگن این چیه خریده البته ظاهرش از ساید شیکتر بود به نظرم،حالا شما باشید ساید میخرید یا دو قلو؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای اسباب کشی دوقلو

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
2731
2738
مگه ادم وسیله رو برای کلاسش میخره😐

والا خیلی ها برای کلاسش میخرن من خودم دهن بین نیستم ولی خوشمم نمیاد از اقوام همسرم بگن چیزی که خریده خوب نیست خیلی میخوام بهش فکر نکنم اما ناخود آگاه چون شنیدم راجبه بقیه این حرفارو تو ذهنم میاد

والا خیلی ها برای کلاسش میخرن من خودم دهن بین نیستم ولی خوشمم نمیاد از اقوام همسرم بگن چیزی که خریده ...

عزيزم سايد فقط كلاس داره، دو قلو بهتره. در ضمن اگه ناراحت نمي شي يه سوال دارم. شما مي خواهي برا خونه اجاره اي ٢٣ تومن پول يخچال بدين؟!

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد

ببین من ساید دارم و خیلی راضیم.به کلاسش ربطی نداره.

دوستم دوقلو خریده هیچی تو یخچالش جانمیشه.

بنظرم یخچال مهمتر از فریزره.چون ما خیلی فریزر رو پر نمیکنیم.هر چند که همه چی توش هست.

در ضمن عمق زیاد ساید کمک میکنه که جای کمتر بگیره و حجم بیشتر داشته باشه.

خیلی از خونه ها هم جایی برای دوقلو نداره.این نکته آخر خیلی مهمه.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
2706