2737
2734
عنوان

ساید یا دو قلو

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم سايد فقط كلاس داره، دو قلو بهتره. در ضمن اگه ناراحت نمي شي يه سوال دارم. شما مي خواهي برا خونه ...

نه گلم چرا ناراحت بشم یخچال رو نمیزارم بمونه که هر جا برم جا به جاش میکنم چون با این قیمتا حالا حالاها مستاجریم...از یه جهت دیگه ام الان نخرم دیگه معلوم نیست کی بتونم بخرم و خواهرمم یه جهاز خیلی کامل برد ولی الان اصرار داره من خیلی معمولی بخرم 

دوقلو از پهنا بزرگه  . ساید از عمقش زیاده و جلو میاد

من مامانم دو قلو سامسونگ داره راضیه بزرگ جا دار 

مادر شوهرم الکتروستیل دو قلو داره راضیه 

من خودم واسه جهازم ساید سی و یک فوت گرفتم جا داره 

اگه مستاجری دو قلو بهتره وگرنه ساید هم سایز بزرگ داره ولی برای اسباب کشی سخته 

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️
2731
ببین من ساید دارم و خیلی راضیم.به کلاسش ربطی نداره. دوستم دوقلو خریده هیچی تو یخچالش جانمیشه. بنظر ...

پس یخچالش بزرگتره؟خدایا گیج شدم چرا یه چیز درست نمیکنن همه چیش بزرگ باشه...

نه گلم چرا ناراحت بشم یخچال رو نمیزارم بمونه که هر جا برم جا به جاش میکنم چون با این قیمتا حالا حالا ...

عزيزم خوشبخت شي انشالله. كار خوبي مي كني، وسيله برا ادم مي مونه. فقط يه نصيحت خواهرانه: كاري نكن كه خانواده داماد فكر كنن پسرشون چه قدر  سرتر بوده كه براش جهاز عالي اوردي!( اين اتفاق برا خواهر شوهر سادم افتاد)

نيازارم ز خود هرگز دلي را كه مي ترسم در آن جاي تو باشد

هر چی فوت یخجال بالا بره بزرگتره دیگه گلم ساید ۲۷ فوت با سی و یک فوت فرق داره 

ولی شما مستاجری ساید برات سخته . سنگینه

ولی دو قلو جدا جداست

قیمت دو قلو هم پایینتره 

وگرنه خودم ساید گرفتم واسه جهازم سی و یک فوت

عزیزم من خودم دوقلو خریدم بنظرم دوقلو بخری بهتره چون خیلی جادار تر از سایده.

داخل ساید درازه اصلا خوشم نمیاد...به باکلاسی هم اهمیت نده مهم اینه که خودت ازش راحت استفاده کنی

دوقلو هم بی کلاس نیست

2738
عزيزم خوشبخت شي انشالله. كار خوبي مي كني، وسيله برا ادم مي مونه. فقط يه نصيحت خواهرانه: كاري نكن كه ...

گلم بیخیال

ب قول مامانم من جهازمو میدم دخترم استفاده کنه لذتشو ببره چیکار ب پسر دارم 

حتی جلو شوهرمم میگه اینو 

ولی چون مستاجره هر چی جمع جورتر بگیره بهتره چون تو اسباب کشی خراب میشه حیفه

عزيزم خوشبخت شي انشالله. كار خوبي مي كني، وسيله برا ادم مي مونه. فقط يه نصيحت خواهرانه: كاري نكن كه ...

مرسی گلم امیدوارم شما هم تو همه مراحل زندگی پاینده باشید...این اتفاق واقعیت برای خواهرمم افتاده ولی انصافا تا الان پدرشوهرم سنگ تموم گذاشته نصف پول یه جهاز سرویس و انگشتر خریده ولی لامصب وسایل خیلی گرون شدن 

عزیزم من خودم دوقلو خریدم بنظرم دوقلو بخری بهتره چون خیلی جادار تر از سایده. داخل ساید درازه اصلا خ ...

مگه ساید خیلی باکلاسه.😂

ساید جا دارم داریم با توجه به فوت یخچال ساید بزرگترم میشع 

ولی دو قلو هم خوبه . هم قیمتش پایینتره هم واسه اسباب کشی بهتره

پس یخچالش بزرگتره؟خدایا گیج شدم چرا یه چیز درست نمیکنن همه چیش بزرگ باشه...

بله قطعا یخچال بزرگتره و مهم همینه. شک نکن که فضای زیاد یخچال مهمتره.

البته فضای فریزر هم کم نیست کافیه.

اما تو دقلو یخچالش با عمق کم فضای خیلی کمی داره و الکی جاگیره.

ببین مثلا خونه قبلی و فعلی ما دوقلو جانمیشه تو آشپزخونه.و مخصوص ساید ساخته شده.

در ضمن برای جابجایی هم کارگر میگیری راحته.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️
عزیزم من خودم دوقلو خریدم بنظرم دوقلو بخری بهتره چون خیلی جادار تر از سایده. داخل ساید درازه اصلا خ ...

به قیمت بخوایم حساب کنیم‌کلاس رو دو قلو گرونتره

عزيزم سايد فقط كلاس داره، دو قلو بهتره. در ضمن اگه ناراحت نمي شي يه سوال دارم. شما مي خواهي برا خونه ...

الان قیمت همه چی بالا رفته ولی خب یخچال یه وسیله ی ماندگاره ارزشش رو داره چون سالها میخواد از اون استفاده کنه چه خونه ی خودش چه خونه مستاجری......

مبل که نیست بگیم ارزون بخر بعدا عوضش میکنی چون مبل وسیله تجملیه هست یه خورده از مد بیفته عوضش میکنن 

2706