2733
2739
عنوان

فیلم بازا بیان......

186 بازدید | 22 پست

سلام ب همگی بیایین ی کم فارق از غم و غصه و روزمرگی زندگی یکم از حسای خوبی ک بعددیدن ی فیلم بهمون دست داده بگیم.....

فیلمای مورد علاقه تون رو بگین....

وبازیگرم فراموش نشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

red sparrow

جان مادر نمي آيي..؟چين هاى پيشانى مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسيده كه نمى آيى..؟راستى مادر ،جايت خوب است؟دلت براى نوازشهاى مادرانه ام تنگ نيست كه نمى آيى؟يا اينكه منتظر شرايط بهترى تا وقتى ميايى همه چيز باشد و تو كم نداشته باشى؟...عشق مادر خانه ام سوت و كور است نميايى؟؟زبانم قاصر است نميايى؟نازنين فرشته مادر،خدا در نزديكى توست؟اگر ديدى يا صدايي از او شنيدى يا آن حوالى بودى خدا را حس كردى بگو مادرم، منتظر من است اجازه بگير و به درونم بيا😔🤰🏼🤰🏼
2728

شارون استون تو کازینو

انجلینا جولی و جانی دپ تو توریست

نیکی کریمی تو سارا

و در نهایت جکی چان تو شبکه ی کیش محاله یادم بره😆

کاربرِ myminion سابق که به سختی دوباره عضو شده و به نی نی یار قول داده دختر خوبی باشه  
2738
شارون استون تو کازینو انجلینا جولی و جانی دپ تو توریست نیکی کریمی تو سارا و در نهایت جکی چان تو ش ...

سرزمین آتیشه...کیشه...کیشه...کیشه😁😁😁

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
بازیگرش کیان؟؟؟؟؟

Jennifer Lawrence

جان مادر نمي آيي..؟چين هاى پيشانى مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسيده كه نمى آيى..؟راستى مادر ،جايت خوب است؟دلت براى نوازشهاى مادرانه ام تنگ نيست كه نمى آيى؟يا اينكه منتظر شرايط بهترى تا وقتى ميايى همه چيز باشد و تو كم نداشته باشى؟...عشق مادر خانه ام سوت و كور است نميايى؟؟زبانم قاصر است نميايى؟نازنين فرشته مادر،خدا در نزديكى توست؟اگر ديدى يا صدايي از او شنيدى يا آن حوالى بودى خدا را حس كردى بگو مادرم، منتظر من است اجازه بگير و به درونم بيا😔🤰🏼🤰🏼

پرتقال کوکی، درخشش، چشمان کاملا بسته، ادیسه فضایی 2001، لولیتا، دکتر استرنج لاو (کوبریک). پرواز بر فراز آشیانه ی فاخته (فورمن).قرمز، آبی، سفید. داستان کوتاه درباره ی عشق (کیشلوفسکی). مهر هفتم، نور زمستانی، فانی و الکساندر، پرسونا( برگمان). ابدیت و یک روز (آنجلو پولوس). پنهان، عشق (هانکه). پالپ فیکشن، هشت نفرت انگیز.(تارانتینو). 21 گرم (ایناریتو). جاده، هشت و نیم (فلینی). شب، آگراندیسمان، مسافر( آنتونیونی). آینه، ایثار، نوستالجیا (تارکوفسکی). آپارتمان، بعضی ها داغشو دوست دارن، سانست بلوار (وایلدر).آخرین امپراطور، آخرین تانگو در پاریس، دنباله رو ( برتولوچی). هفت سامورایی، سریر خون، راشومون (کوروساوا). پیانیست، ماه تلخ، محله ی چینی ها (پولانسکی).مرثیه ای برای یک رویا (آرنوفسکی). لئون: حرفه ای (بسون).آنی هال، جنایت ها و بزهکاری ها، پول رو بردار فرار کن(وودی آلن). دزد دوچرخه (دسیکا).توهم بزرگ (ژان رنوار).چهارصد ضربه(تروفو)، بهار تابستان پاییز زمستان... بهار...(کیم کی دوک). فارست گامپ (رابرت زمکیس). سکوت بره ها (جاناتان دمی). راننده تاکسی(اسکورسیزی).

(این فیلم هارو قبلا برا یه دوستی لیست کرده بودم جز فیلمای خوب تاریخ سینما هستن و دیدنشون به شدت پیشنهاد میشه)

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.