2752
2734
عنوان

خواستگار خارجی خوشکل دارم

1114 بازدید | 51 پست

سه تا خواستگار دارم همزمان از شرایط شون میگم 

یکی شون استادمه تخصص داره حدود ۴۰ساله قیافه معمولی ولی بشدت بانمک و گیرا ازم خوشش اومده منم بدم نمیاد 

خواستگار دومم ی پسره اروپایی بشدت خوشکل خوش هیکل اصلا ی چیز عجیب وحشتناک هم دوسم داره فقط از لحاظ مالی خیلی قوی نیست و معمولیه ولی خیلی عاشقمه اینم بگم آنقدر خوشکل و جذابه هربار می بینمش ذوق می‌کنم اصلا حالم خوب میشه آنقدر این بشر خوشکله 

خواستگار بعدی دوس پسرمه از همه نظر معمولی ی آدم کم حرف و وقتی هم حرف میزنه رو مخمه و دعوامون میشه وضع مالی معمولی و دیپلمه 

خودمم ۲۶سالمه آخرش هم ب همین دوس پسر خودم جواب مثبت دادم 

و از خواب پریدم

😂😂😂😂😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم یبار تو خاب یه خاستگار مو بور و خشگل و یه مو مشکی جیگر اومده بودن خیلی سخت بود انتخاب😆

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  
2706