2733
2734

یه بار خالم میاد با اپلیدی بدنشو اپلاسیون کنه و میره سراغ نقطه چینش😀😀یهو اونجاشو اپلیدی میگیره و  دیگه ول نمیکنه😀😀😀شوهرش خونه ما بود ابگرمکن درست میکرد فقط دیدم گوشی شوهر خالم زنگ خورد و با سرعت از خونه رفت با جعبه ابزارش😀😀😀هرچی زنگ زدیم جواب نمیدادن اخرش بعد از دوساعت پاشدیم رفتیم خونشون دیدم شوهر خالم تا ما رو دید رفت بیرون ..رفتم داخل گفتم خاله چی شده😀😀انگار ختنه اش کرده باشن یه دامن پوشیده بود مثه پنگون راه میرفت و میخندید و اشک میریخت 😀😀گفتم چــــــــــــته چی شده گفت لبه .....گیر کرده بود تو اپلیدی احمد اومد با فازمتر بازش کرده😀😀😀😀😀

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

سر سفره داشتیم شام میخوردیم خونه مادرشوهر کلی آدم بودیم ۱۵ نفر فک کنم

شوهرم سرماخورده بود هی سرفه میکرد،یهو خواهرشوهرم از اون سر سفره داد زد گفت:سما اون خییلی خوبه هر روز زیاد بده بهش بخوره

من😶😯😓

خواهرشوهرم😯

شوهرای خواهرشوهرام😂😂😂😂😅😅😅😆😆😆

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی خندیدممم همش عالی بووود حالا مال من سوتی من نیس سوتی بابامه😑 مامانم گوشیش خراب شد سیمکار ...

😀😀😀😀😀😀😀

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2731

یبار شوهرم رفته بود گردش منو بچهام تنها بودیم تو خونه خیلی ناراحت پاهامتو بغلم گرفته بودم بچم داشت تلوزیون نگاه میکرد یکی در رفت ازم بچم پرید گفت تو بودی گفت بی ادب ادم بامامانش اینجوری حرف میزنه پیله شد تو بودی حالا چکار کنم بهش گفتم بابات رفته گردش تو موندی خونه خداروشکر یادش رفت شروع کرد گریه که بابا چرا منو نبرد😂😂آخرش جلو خالهاش لوم داد کثافت گفتم اگه حرفشو جلو خونه پدر بزرگت بزنی تو باغچشون خاکت میکنمحالا خواهرام از تهدیدام پوکیده بودن😂😂😂😂

یه بار خالم میاد با اپلیدی بدنشو اپلاسیون کنه و میره سراغ نقطه چینش😀😀یهو اونجاشو اپلیدی میگیره و&n ...

اووووه اووووه😂😂😂

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍
2740

بچه یکی از اقوام بدنیا اومده بود منم زنگ زدم تبریک بگم یکی برداشت منم احوالپرسی و قدم نورسیده مبارک و...بعد گفت خاله من فلانی م(پسرش😓)گفتم آها ببخشید مامانت کجاس گفت با دایی م حرف میزنه بعد صدای مامانش اومد احوالپرسی کرد منم باز احوالپرسی گرم و قدم نورسیده مبارک و..بعد چند دقیقه پسره دوباره گفت خاله با شما که حرف نمیزنه داره با زن داییم حرف میزنه😵منم گفتم باشه بعدا زنگ میزنم شوهرم ترکیده بود از خنده منم نمیدونستم چیکار کنم گوشیمو خاموش کردم😖😠😠

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
بچه یکی از اقوام بدنیا اومده بود منم زنگ زدم تبریک بگم یکی برداشت منم احوالپرسی و قدم نورسیده مبارک ...

وای نمیری 

خیلی باحال بود😂😂😂

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
وای نمیری  خیلی باحال بود😂😂😂

باز یادم افتاد😠😠

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

یه بار خونه بابام بودم نشسته بودیم دور هم بعد بابام  گفت دخترم نگاه عکس مامانت منم گوشی و ازش گرفتم نگاه کنم   دیدم عکس زوم شده دوبار انگشت و زدم رو صفحه که دیدم بله از بالاتنه لخته   چشام چارتا شد زودی دوباره  عکس رو زوم کردم و گوشی رو دادم بابام😂😂😂

عاشقتم سمیر م 😍😘