2737
2739

یه بار اپیلیدیمو پشت صندلی کامپیوتر بابام جا گذاشتم

شب کار داشتم با بابام و کامپیوتر 

رفتم پیشش بابام اومد بشینه اپیلیدی رو دید به این صورت 😠😐گذاشت جلوم منم تا اول تا دیدمش از درون گرخیدم 🙀 به رو خودم نیاوردم یجوری بودم که مثلا این چیه دیگه   مال من نیست که😌دیدم اینجوری ضایع تره بابامم همینجوری داره نگام میکنه 😒👊دیگه برداشتم بردم تو اتاقم دوباره برگشتم خیلی ریلکس به کارم ادامه دادم

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یبارازاین بادکنهای هست که صدای بدمیده دست بچم بودتوجمع میندازش یه طرف عموشم میادمیشنه یه صدای میده همه بهش نگاه میکنن وای بردارشوهرفرارکرد😂😂😂😂

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

یبار گلاب به روتون کار دشویی داشتم  منم هی دستم تو گوشی بود بغل شوهرم هی اینور اونور میکردم  تا اخر سر خیلی بم فشار اومد پاشدم دو قدم برداشتم یه گوز خفیفی ازم دور اومد وای اولین بارم بود سرخ سرخ شدم برگشتم روم نمیشد تو صورتش نگا کنم😐😐😐

عاشقتم سمیر م 😍😘
2731

من خونه خواهر شوهرم بودم چایی تعارف کرد بعد ظرف شکلات رو جلوم گرفت من چون داشتم با کناریم حرف میزدم حواسم نبود ظرف شکلات رو گرفتم ازش اونم دوباره ازم گرفت گفت بردارید منظورش این بود یکی بردار😓

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
امروز رفیقه مامانم اومده بود خونمون ..من تو آشپز خونه بودم اون پاشد بره دست شوی من باز اومدم‌میگم خا ...

واااای ترکیدم😀😀😀😀😀

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

یه بار با خواهرشوهرام و شوهر خواهرشوهرم نشسته بودیم بحث جدی در مورد کار بود برای خواهرشوهرم،گفتم آبجی من زیاد آگهی دیدم برای وسط دوزی تو که خیاطی بلدی برو خب

شوهر اون یکی گفت برای چی؟🤔

گفتم وسط دوزی

گفت چی؟؟🤔🙄

خیلی جدی و با تاکید گفتم وسط دوزی دیگه

یهو ترکییید از خنده گفت اون وسط کاریه نه وسط دوزی😶

همه غش کرده بودن از خنده من قرمز شده بودم

🍁🍁🍁و همانا پایان خزان،آغاز من است🍁🍁🍁خوشحالی یعنی؛خودتو و همسرت آذرماهی باشین🍁🍂🍁😍
2738
مامور که بر امون گاز کشی کرده بود گفت برو یه دستگیره برام بیار منم رفتم از آشپز خونه یکی از دستگیره ...

وااااای خدا نکشتت 😀😀😀😀همه  از خواب پریدن با صدای خندم

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

یه بارم یکی زنگ زد خونمون  همه دستشون بند بود من تلفونو برداشتم گفتم دستشون بنده 

فامیلمون گفت خب کی زنگ بزنم 

منم نمیدونستم کارشون کی تموم میشه منم خیلی شیک گفتم:

"یــکم بعد تــر زنگ بزن"😎

😐بیچاره گرخید پشت تلفن گفت یعنی مثلا نیم ساعت دیگه؟ گفتم نه بازم بعد تر 😂

یعنی چی آخه یکم بعد تر😧😯😮😑

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

وای خیلی خندیدممم همش عالی بووود

حالا مال من سوتی من نیس سوتی بابامه😑

مامانم گوشیش خراب شد سیمکارتشو انداختم رو سیم دوم گوشی خودم که کسی زنگ زد خاموش نباشه..عاقا یه شب نشسته بودیم دیدم یه پیام نخونده دارم..دیدم بابامه ولی نخونده بودم..گفتم عهههه بابا کی اس دادی ندیدمممم😑😑😑😑دیدم بابام رنگش پرید😑😑باز کردم دیدم نوشته (شب بگنیم)😂😂😂😂😂😂😂😂😂ایواای یادم میاد قلبم درد میگیره..نگو بنده خدا نمیدونسته سیم کارته دست منه پیامم به مامانم فرستاده..چشمام ضعیفه اشتباه نوشته😂😂😂😂یه سکوتی تو خونه حکم فرما شد..مامانم گرفت پاک کرد منم خودمو زدم به اون راه که ندیدم چیه..بعدم محو شدم در افق😆

2706