2733
2734
عنوان

به نظرتون وقت زایمانمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ابریزش نمیدونم چیه ولی در طول روز سه دست لباس زیر عوض میکنم از بس کسیف میشه

اگه کیسه ابت سوراخ شده بهتره بستری بشی برا بچه خطر ناک نباشه حداقل هر روز برو بیمارستان خودتو نشون بده

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤
2731
خیلی کار میکنم و جنب و جوش دارم یعنی ممکنه باعث بشه رحمم بازتر بشه؟ 

اره خب  میگن وقتی یکم باز شد باید پیاده روی کنی و فلا تا بیشتر باز بشه،تو بیمارستان بستری میشدی میومدن هی معیاینه میکردم توخونه بهتره میگن،من خودم بچه اولمه طبیعی رو از سر اجبار انتخاب کردم میگن بهتره ولی خیلی میترسم

2740
ابریزش نمیدونم چیه ولی در طول روز سه دست لباس زیر عوض میکنم از بس کسیف میشه

من کیسه ابم پاره شد مثل پارچ اب ازم اب میومد اونی که لباس زیرو کثیف میکنه ترشحه. اب کیسه اب مثل ابه ولی گرمه خیلی

دخترم و باباش دنیای منن😍😍😍

من دقیقا اینجوری بودم

مثلا امشب ن.ز.د.ی.ک.ی داشتم،فردا صب لکه خون دیدم ولی درد انچنانی نداشتم فقط پاشدم با شوهرم ی مسیر تقریبا طولانی پیاده روی کردم تا شبش ک احساس کردم ی کم حالم خوب نیس،بازم خوابیدم فردا واسه نماز صب که پاشدم دیدم باز خونریزی و دیگه درد دارم و درد هی بیشتر و فاصله ها کمتر شد،دیگه رفتم بیمارستان تا دو و نیم ظهر ک نی نی اومد

وای نکنه منم اینجوری بشم

خوب بشی مگه چیه؟ بچت الان کامله. من سی و هشت هفته و سه روز زایمان کردم. تا کیسه ابم پاره شد ساکمو برداشتم و شادو شنگول رفتم بیمارستان😅😅😅😅

وای نکنه منم اینجوری بشم

چرا نگرانی. بعد 37 هفته باید آماده زایمان باشی. وسایل و ساک بیمارستانو آماده کن. 

خدایا مواظب دخترام(هونیا و هانا) و شوهر مهربانم و خودم باش.
اره خب  میگن وقتی یکم باز شد باید پیاده روی کنی و فلا تا بیشتر باز بشه،تو بیمارستان بستری میشدی ...

انقدام ترسناک نیس. موقع زایمان بدنت انقد هورمون ترشح میکنه که اصلا تو حال خودت نیستی همش خوابت میگیره.  اصلا یه حال خاصی داره زایمان طبیعی. انگار تو یه عالم دیگه ای فقط ادمای دورتو میبینی. من که خیلی سخت زایمان کردم ولی الان چیز زیادی ازش تو ذهنم نیست با اینکه هجده روز گذشته. فقط گشاد شدنش بده. حس میکنم خیلی گشاد شدم ناراحتم😰😞😞

2706