2733
2734

هرکی تجربه ای داره کمکم کنه بچه ها

من معمولاسوارهرماشینی نمیشم ولی امروزعجله داشتم خیابون خلوت بودیه پرایدبرام نگه داشت منم چون دیرم شده بودسوارشدم حواسم به بیرون بودسنگینی نگاهشوازتوآینه ماشین حس کردم

برگشتم نگاه کردم طرف چشماش کاسه ی خون بودخیلی ترسیدم خودموجمع وجورکردم وقتی فهمیدیه پوزخندی زدوگفت ببخشیدمعلومه عجله دارین من مسافرکش نیستم فقط خواستم کمک کنم!

منم حرفی نزدم یکم رفت جلوترانگارعصبی شدکه جوابشوندادم چون زیرلب گفت زبونتوموش خورده!وای خیلی ترسیدم گفتم پیاده میشم آقا،گفت کجابه این زودی؟!میخواستم دادوبیدادکنم که پشت چراغ موند منم سریع پریدم بیرون ولی شماره پلاکشوسعی کردم توذهنم نگه دارم.

ازاینجورراننده هامیشه شکایت کردیاازطریق شماره پلاک اطلاعاتشوپیداکرد؟چون اگه پشت چراغ نمیموندمعلوم نیس چی پیش میومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

😐 خو چرا سوار هر خری میشین

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010

اگه شماره پلاکش یادت مونده برو شکایت کن. من روال قانونیش رو نمیدونم و اینکه مدرک میحواد یانه. حداقلش اینه یه بار پلیس میخوادش شاید دست و پاشو جمع کنه مردک!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2740

وقتی کاری نکرده از چی میخوای شکایت کنی؟

خلافش فقط این بوده که درحالیکه مسافرکش نبوده مسافر سوار کرده

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

شکایت که میشه کرد اما شاید یه کم.سخت

یادمه یه بار خواهرم تصادف کرده بود یاد داده بودم اینجور وقتا عکس بگیر از ماشین

ماشینه رفته بود

اینم با گشوی عکس گرفته بود

داداشمینا 110 اشنا داشتن سه سوته ادرس و مشخصات یارو رو دراوردیم و رفتیم بیمارستان و منم چندتا ابدار تحویل مرتیکه دادم

2706