2733
2739
عنوان

تجربه های خودتون رو درباره آکوتان(داروی ضد جوش) بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 5193 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نوشدارو که هر نوع جوشی رو درمان می کنه اما موقتی و تقریبن برای همه بعد از مدتی برگشت جوش هست حتی ...

بهتر بگم آکوتان یه جوری نوشدارو برای جوش های شدید و کیستیک که به سایر درمانها جواب ندادن هست واگر کامل مصرف بشه بازگشتش تو پنج سال 20 درصد که برای جوش های شدید عدد خوبیه اما خیلی اطلاعات غلط درباره اش تو جامعه است تخریب کبد,نازایی,و... همه باور غلطه که در جامعه هست 

2731
به عنوان پزشک خیلی وقتها وقتی نگرانی و عجله بیمار رو می بینیم کمی دارو های قوی تر می دیم البته شاید ...

من چندتا لک روی گونم دارم از قبل صحبت کرده بودم که پیششون برم لیزر ولی روزی که رفتم گفتن لیزر نمیخواد بزار برای این جوش دارو بدم‌بهتون منم متاسفانه قبول کردم و دویست و خورده ای دارو و ضدآفتاب برام نوشت که هیچ کدوم بدردم‌ نخورد 

به هر چه فکر کنی همون میشه پس مثبت فکر کن😚
من چندتا لک روی گونم دارم از قبل صحبت کرده بودم که پیششون برم لیزر ولی روزی که رفتم گفتن لیزر نمیخوا ...

درمان ک خیلی پیچیده تر از اونیه که اینجا مطرح شه فقط توصیه حیاتی

1- به شدت حفاظت فیزیکی از آفتاب داشته باشید (کلاه ,در سایه قرار گرفتن ,عینک آفتابی و.... )

2- هرچه ضد آفتاب  بیشتر مصرف کنی  لکهات کمتر میشه 

درمان ک خیلی پیچیده تر از اونیه که اینجا مطرح شه فقط توصیه حیاتی 1- به شدت حفاظت فیزیکی از آفتاب دا ...

کرم ضد آفتاب چه مارکی بهتره 

ممنون از راهنماییتون 

2738
کرم ضد آفتاب چه مارکی بهتره  ممنون از راهنماییتون

واقعا نمی شه اینجوری در مورد ضد افتاب مناسب نظر داد یه مثال بزنم انگار شما بگید کدوم ماشین بهتره 

ضد آفتاب بر اساس نیازتون باید انتخاب کنید 

چند تا توصیه کلی میگم 

1- کلا ضد آفتاب محصول خیلی پیچیده ایی در ساخت نیست پس همه برند های موجود در بازار که مجوز وزارت بهداشت رو دارند خوبن پس کلیه مسایل مختلف درباره برند ها رقابت تجاریه 

2- ضد آفتاب خارجی و ایرانی در 10 تا 15 درصد با هم اختلاف دارند  اونم تو تکسچر و رضایت مندی مصرف کننده از بافت اون

3- شما باید بر اساس پوستتون از هر برندی ضد آفتاب مناسبش رو استفاده کنید که شرط رضایت خودتون خیلی مهمه 

مصرف ضد آفتاب مثل مصرف خمیر دندانه  مهم تر قیمت و برند درست و منظم استفاه کردن اونه که مهمه که مهمه شما گرونترین خمیر دندان رو کم بزنی منظم نزنی ارزش نداره اما اگر یک خمیر دندان  هر چند ارزون رو منظم بزنی ( روزی سه بار) مسلما تاثیرش بشتری داره 

میدوارم توضیحام کامل بوده باشه

واقعا نمی شه اینجوری در مورد ضد افتاب مناسب نظر داد یه مثال بزنم انگار شما بگید کدوم ماشین بهتره&nbs ...

ممنون از وقتی که گذاشتین 

سلام من الان تقریبا 5هفته است میخورم،و ازمایشاتم خداروشکر خوب بود فقط کلسترولم پایینه.دو سه روز شبا خون دماغ میشم...نمیدونم چیکارش کنم البته کمه

لبامم  خیلی خشک میشه که ویتامین لب میزنم ...اماجوشام نرفته هنوز

یه نوشدارو که هر نوع جوشی رو درمان می کنه اما موقتی و تقریبن برای همه بعد از مدتی برگشت جوش هست حتی ...

سلام

داروی آکوتان آخرین و قوی ترین درمان آکنه است این دارو فقط باید موارد شدید که به سایر درمانها پاسخ ندادند زیر نظر پزشک تجویز شود . اگر به میزان کافی مصرف شود میزان عود آن 30 درصد است (البته فرد باید سایر عوامل ایجاد کننده جوش را درمان کند مانند مواردی مثل اختلالات هورمونی و...)و این دارو بعث نازایی نمی شود بلکه در طی بارداری نباید مصرف شود چون نقص جنینی می دهد 

فقط ی سوال داشتم ....چه مارکی بهتره؟ یکی میگه سوئیس ،آلمان کجا وکجا کدوم بهترمن اونو بگیرم  & ...

سلام قدیمی ترین نوع موجود در بازار رو آکوتان کارخانه روش سویسه که الان به شدت در بازار کم شده سایر انواع مربوط به سایر کمپانی های خارجی هستند و نورم اسکین مربوط به یک شرکت ایرانی است که ماده اولیه از خارج می آید و توسط شرکت تسنیم دارو بسته بندی می شود با توجه به محدودیت های امروز داروی در بازا ردارو به نظرم هرکدام رو گیر آوردید تهیه و استفاده کنید از نظر ژنریک و دوز یکی هستند 

سلام من الان تقریبا 5هفته است میخورم،و ازمایشاتم خداروشکر خوب بود فقط کلسترولم پایینه.دو سه روز شبا ...

سلام 

خوشحالم از اینکه آزمایشاتتان نرمال است در مورد خونریزی بینی طبیعیه و مربوط به خشکی مخاط است و با مصرف کرم آ+د چشمی و برخی اسپری هاب مرطوب کننده بینی قابل رفع است ر مورد خشکی لب هم توصیه به استفاده از بالم لب چرب روزی حاقل 10 بار دارم بین برند ها بیمارانم از بالم لب دکترژیلا راضی بودند چون به شدت چرب است 

2706