2733
2739

من دکتر جورقانیان,پزشک عمومی و فعال در حوزه پوست و مو و زیبایی  هستم و به صورت تخصصی در حوزه درمان آکنه فعالیت می کنم من بیماران زیادی دارم که آکوتان مصرف می کنند . تو این تاپیک می خوام در مورد تجارب بیمارانم درباره آکوتان صحبت کنم اثراتش,عوارضش و نگرانی   و امید های   افرادی که آکوتان مصرف می کنند . 

خوشحال میشم اونایی که این دارو رو مصرف کردند تجربیاتشون با دیگران در این تاپیک به اشتراک بزارند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نوشدارو که هر نوع جوشی رو درمان می کنه اما موقتی و تقریبن برای همه بعد از مدتی برگشت جوش هست حتی بیشتر و تا اخر عمرم به هرکس گفتی راکوتان خوردی می گن اوهوو نازا شدی چون بعد این همه سال هنوز دربارش اگاهی کافی ندارن مردم   

2728

من چند سال پيش خوردم فك كنم سال ٨٨ بود و با همون خوب شدم.

براي من نه در حين و نه بعدش نشكلي پيش نيامد.

قبلش داروهاي مختلف شيميايي و گياهي مصرف كرده بودم همشون بي اثر بودن.

قرصاي من فك كنم سوييسي بود

نه ماه خوردم، از يه روز در ميون تا اواخرش روزي دوتا.

دكترمم هيچ آزمايش كبد و كلسترولي برام ننوشت گفت نياز نيس!

فقط گفت آب زياد بخور

ويتامي آ براي لب و اشك مصنوعي ام برا چشم بهم داد و ضد آفتاب

2740

منم دکتر بهم داد گفت دوره ۶ ماهه داره ولی یه مدت کوتاه استفاده کردم پوست لبم خیلی خشک شد و بینیم هم میسوخت یکم فکر کنم از خشکی بود یه سریاهم گفتن برای کبد ضرر داره منم ترسیدم نخوردم دیگه 

به هر چه فکر کنی همون میشه پس مثبت فکر کن😚
منم دکتر بهم داد گفت دوره ۶ ماهه داره ولی یه مدت کوتاه استفاده کردم پوست لبم خیلی خشک شد و بینیم هم ...

دقیقا این عوارض مصرف آکوتانه و کلافه کننده , اما مهعمولا آکوتان رو وقتی پزشک تجویز می کنه که جوش های شدید کیستیک  باشه و تقریبا به هیچ درمانی جواب نداده باشه اونجاست که می ارزه و عوارضی که ذکر کردید با مرطوب کننده ,بالم لب زیاد و مصرف آب بالا و مرطوب کردن بینی قابل درمان است

من چند سال پيش خوردم فك كنم سال ٨٨ بود و با همون خوب شدم. براي من نه در حين و نه بعدش نشكلي پيش نيا ...

خدا رو شکر شما رواکوتان مصرف کردید (سویسیه) و خوشحالم که خوب شدید الان کلا مراقبت های ضمن درمان بیشتر شده مثلا در بارداری فکر کنم کل آزمایشات بارداری 2 مرحله بیشتر نبود اما الان فقط مونده کلیپ سه بعدی جشن خروج از رحم کودک رو بگیرند   مصرف آب بسیار زیاد خیلی کمک کننده است 

دقیقا این عوارض مصرف آکوتانه و کلافه کننده , اما مهعمولا آکوتان رو وقتی پزشک تجویز می کنه که جوش های ...

اتفاقا پوست من چون خشک هست اصلا جوش نمیزنه فقط روی چونم یه جوش بود رفتم دکتر اینو تجویز کرد!  پس خوب شد نخوردم 

ممنون از راهنماییتون 

به هر چه فکر کنی همون میشه پس مثبت فکر کن😚
هنوز ملت درگیر اینن که ثابت کنن راکوتانه، اکوتانه، دکوتانه یا یه انه دیگه ای بابا همش یکیه   & ...

دقیقادرسته البته از اثرات شرایط این روز ها اینه که تقریبا هیچ مدلش گیر نمی آد و خیلی کم شده .....

اتفاقا پوست من چون خشک هست اصلا جوش نمیزنه فقط روی چونم یه جوش بود رفتم دکتر اینو تجویز کرد!  پ ...

آکوتان برای موارد شدید موثر است موارد جزیی تر  را با سایر درمانها درمان میشه کرد 

2706