2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هیچکدوم من مقصر نبودم ولی تو هردعوا برادرشوهر وخواهرشوهرم فوش دادن و شوهرم بدون اتلاف وقت و بدون پرسیدن ک تقصیر کیه چشاشو بسته و ب من فوش داده یه بارم بعد زنگ خواهرش از ماشین منو مامانمو انداخت پایین‌‌‌‌..خدا نگذره ازشون 

من نمیخوام کوتاه بیام اصلا. حتی به طلاق هم فکر کردم

به خاطر خانوادش؟؟؟بیخیال بچسب به شوهرت!طلاق چیه باز

دلیل حال بدمافقط خودمان هستیم💔مقصر اصلی این روز ها ی دلگیر،شب های دلتنگی اعصاب داغون،بی اعتمادی هاباورکنید فقط خودمان مقصریم💔همه مایک روز یک ساعت،یک لحظه گول احساساتمان راخورده ایم و آدمی اشتباه را وارده زندگیمان کرده ایم!آدمی که اگر پای عشق و علاقه ای در میان نبود حتی لیاقت یک سلام و احوالپرسی ساده را با ما نداشت...چه برسد به این همه احساسات از من به شما نصیحت💔در هر کجای رابطه اتان که هستید، اگر آدمتان اشتباست،اگر هرشب پیش بینی دعوای فردایتان را میکنید اگر برای گناه نکرده اتان تاوان پس میدهید اگر حتی لحظه ای,خیال رفتنش به سرتان میزندحذفش کنید  
2728
2738
مگه خواهرشوهرت چی گفت که بابات اونجوری عصبی شد؟؟

هر چی که لایق خودش بود

بابام عصبی نشد

گفت وقتی تو خونه خودم حرمت دخترم که نامزد ندارید.پس وصلت بی وصلت.خدا میدونه بعد عروسی چه کنید

دیگه بعد اون تاریخ خواهرشوهرم ندیدم.جایی که هست نمیرم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
خب چکارکردی باشوهرت؟؟

هیچ....طلاق گرفتم....به خدا حوالش دادم....البته فرستاد دنبالم....کلیم مشاوره رفتیم....نمیدونم چرا انتظار داشت برگردم پیشش....وکیله تا ثانیه آخر میگفت خواهش کرده برگردی......ولی از هرطرف پلهای پشت سر نابود شده بود....دیدم نمیارزه....ناقصم میشم

اگه واقعا قصد طلاق داشتی از مهریه ات نگذر

آخه نمیارزید.....اون بی همه چیز....حتما تو روی پدرومادرمم میایستاد....چون براحتی چنین رفتاراییو با خودم داشت......بعلاوه....خواهرمم تازه ازدواج کرده...جلو خونواده شوهرش....این بی سروپا اگه حرکتی میکرد....آبرو و اعتبار اونم خراب میشد

2706