2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چندین بار قطع رابطه کردم ولی مجبور شدم بخاطر شوهرم کوتاه بیام😔

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

دیروز با پدر شوهرم حرف زدم ک از اتفاقات گذشته ناراحتم..اونم گف قط رابطه کن😐

ب همین راحتی

ن معذرت خواهی ن چیزی

اتفاق گذشته ام...ک زنش ینی نامادری همسرم از من طلا و وسیله دزدیده و اهل سحر و جادوس 

ولی خب خوشحالم با رضایت خودشون قیافه نحس زنه رو نمیبینم

خداروشکر

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .

من دعوانکردم اونادعواکردن وخودشون هم آشتی کردن عروسی خواهرموکوفتم کردن.قضیه این بودیه دخترتواقوام شوهرم بودکه من برای پسرعمم درنظرگرفتم چون دنبال دختربودن ومن معرفی کردم خانواده عمم رفتن دیدن دختره رو.مادرشوهرم تافهمیداونارفتن اونم بدوبدورفت واسه برادرشوهرم خواستگاری کردکه به هردوشون جواب منفی داددختره البته به پسرعمم به خاطردوری راه جواب منفی داد.عروسی خواهرم مادرشوهرم اومدتومجلس بگومگوکه توچراپسرعمت روفرستادی به مانگفتی مانریم که ضایع نشیم؟گفتم من ازکجاخبردارمیشدم که شمارفتی؟خلاصه یه دعواوتنش درست کردورفت تا4ماه نرفتم خونشون خودشون دعوت کردن وگفتن بیاین ماهم رفتیم

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

اومدن تاریخ عروسی مشخص کنن.خواهرشوهرم زبون درازی کرد.بابام همشون انداخت بیرون.گفت دختر نمیدم.هنو هیچی نشده قورتش دادین

هیچی دیگه بعد دوروز مردای فامیل اومدن عدرخواهی و شرمندگی و اینا

منم بعد اون شب نه خواهرشوهر دیدم نه جایی که بوده رفتم

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
2706