2737
2734
عنوان

از پوشک گرفتن دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 53 پست
دخترمن 1ماه بازش کردم ولی اصلا نگفت  هنوز نمیتونست خودشو نگه داره. و بفهمه جیش داره دوباره پوشک ...

عزيزم عضلات لگنيش هنوز ضعيفه . كنترل ادرار زمانش در بچه ها متفاوت هست. بهش زمان بديد

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ده روزه دارم تلاش میکنم هنوز نمیگه باید خودم ببرمش.باید صبور باشی.چون زمان میبره.

تاپيك بازي با كودك زدم عزيزم دوس داشتي هم بخون هم تجربه هات رو بنويس😘

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2728

من از ۱۸ماهگی تا۲۰ماهگی از صب تا شب کارم شده بود رفتن دستشویی اینقددد با صبر کمک کردم یاد بگیره ولی توی روز یبار توی دستشویی میکرد بقیش توی پوشک خلاصه این دوماه اسیر شدم ولی یادنگرفت الانم دوماهه دیگه پوشک کردم موند دوسالش تموم بشه بعد

پسر من قبل از اینکه از پوشک بگیرم وقت جیش میگفت مامان جیش دارم,منم تند تند می بردم می گرفتمش اما وقتی دیگه پوشک نکردم استرس گرفت (۲۳ ماهش بود),نمی دونم چی شد? اصلا همکاری نمی کرد یه مدت که گذشت دیدم فایده نداره خواستم دوباره پوشک کنم دیگه نزاشت, جیغ و داد و گریه میکرد, چند ماه بدبختی کشیدم تا بیاد همکاری کنه همه روشها رو هم امتحان کردم, آخرسر دیگه بیخیال شدم و سرِیه هفته گفت(۳۰ ماهگی کامل مسلط شد)

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2740
دقیقا عین من دختر یا پسر پی پی رو خودم از حالتاش تشخیص میدم زود میبرمش اولش ترسید الله بهتره

پسره

از من پی پی اش تو شرتش میکنه ولی میفهمه همون موقعه میگه پیپ . پیپ . سریع میبرمش

اما جیشش دیر میگه

در کل به نظر من حداقل باید ۲ سال کامل شه بعد, ارزش نداره آدم به خودش و بچه الکی این همه استرس وارد کنه. دخترم رو دیگه عمرا قبل از ۲ سالگی بخوام فکرش رو بکنم.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

من خودم به بچه ام شورت اموزشی میپوشوندم خیلی راضی بودم اصلافرشام کثیف نشد به هیچ وجه  تو۲۱ماهگی هم دستشویی رومیگفت

خداپرسید میخوری یا میبری؛ومن گرسنه پاسخ دادم میخورم!چه میدانستم لذت ها را می برند،حسرتها را می خورند...؟
پسر منشورت اموزشیپلش میکردم فک میکرد پوسکهکارشومیکرد از بس کش هاش سفت بود...من اصلا استفاده نکردم... ...

سلام عزیزم. من دارم پسرمو از پوشک میگیرم. ۳ سال و دو ماهشه. الان ۳ روزه پی پی نکرده. ملین هم خبلی میدم. حتی شربت انجیر. شما هم این مشکلو داشتی؟

یعنی خودشو نگه میداشت؟

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.
2706