2733
2739
عنوان

از پوشک گرفتن دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 53 پست
سلام عزیزم. من دارم پسرمو از پوشک میگیرم. ۳ سال و دو ماهشه. الان ۳ روزه پی پی نکرده. ملین هم خبلی می ...

اره عزیزم...ممکنه حتی از پی پی‌کردنم بترسه...پی پی کردن پسر من تا دوهفته طول کشید تا بهش عادت کنه و تک شلوارش نکنه...باید صبور باشی

اره عزیزم...ممکنه حتی از پی پی‌کردنم بترسه...پی پی کردن پسر من تا دوهفته طول کشید تا بهش عادت کنه و ...

آخه واسه من تو شلوارش نمیکنه خودشو نگه میداره الان ۳ روزه نکردم. میترسم یبوست شه. کوچولوی شما هم خودشو نگه میداشت؟

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم دو سال ودو ماهشه هنوز اقدامی نکردم واسه پوشک گرفتنش فقط شورت اموزشی گرفتم گذاشتم تو کشو😅😅😅😅😅😅

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
2731
واى من پسرمو از 18ماهگى توخونه پوشک نميکنم فقط وقتى بريم جايي ميبندم

پس حتما مهم نیست براتون ک جیش کنه چون قبل از 24 ماهگی اصلا قابلیت درک پرشدن خالی شدن مثانرو ندارن همه پزشکا هم میدونن واستثنا هم نداره 

دعا کنید برای آرامش روح پدر عزیزم

دوستای گلم اصلا عجله نکنید بچه با بچه فرق میکنه.هر بچه ای تو سن خاص خودش کنترل ادرار رو بدست میاره.معمولا میگن ۲ سالگی  ب بعد بچه مغزش تکامل پیدا میکنه که کنترل ادرار رو بدست بیاره.دختر من تو سن ۲ سال و یک ماهگی از پوشک گرفته شد.

خدایا ....

من خیلی ب این موضوع فکر میکردم و مث روانیا شده بودم هی با خودم میگفتم یعنی یاد میگیره یعنی میتونه بگه من جیش دارم شب و روزم شده بود فکر کردن ب این موضوع و همه بهم میخندیدن😆

خدایا ....
آخه واسه من تو شلوارش نمیکنه خودشو نگه میداره الان ۳ روزه نکردم. میترسم یبوست شه. کوچولوی شما هم خود ...

نه نمیتونست....میخواست جلوشو بگیره ها ولی بی اراده میکرد توشلوارش میدیدم‌جیغ میکشه میرسوندمش دستشویی اونجام اونقد ب حرف میکشیدمش اهگخرسر اجازه میداد بیاد بالاخره تموم میشد...وای عجب روزایی بود...الان میره دستشویی وقتی پی پی داره درم میبنده میگه تونیا زشته...😁

2740
نه نمیتونست....میخواست جلوشو بگیره ها ولی بی اراده میکرد توشلوارش میدیدم‌جیغ میکشه میرسوندمش دستشویی ...

ممنونم گلم. مرسی که وقت گذاشتی   

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.