2752
2739
عنوان

بوی خیانت میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 35 پست

من بودم چش تو چشمش مینشستم میگفتم ببین شماره که خودش سیو نشده یکی سیوش کرده من که سیو نکردم پس خودت کردی

بعد میگفتم پس فردا دیدی شماره و پیامای یه مرد تو گوشی منه حواست باشه ها من خبر ندارم از کجااومده خودش یهو اومده تو گوشیم😕

اما در رابطه با شوهر شما حسم میگه خیانت نکرده چون طرف بلاک کرده یعنی چیزی بینشون نیست😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقط اینو میدونم ک ب اون دختر این توهمو دادی ک شوهرت هنوز ب فکرشه و پیگیریش

بعدش با گوشی خودم پی ام دادم به دختره و گفتم که من بودم چرا بلاک کردی گفت نشناختم ببخشید

چون قبلا من و دختره یه مدت خیلی کوتاه دوست بودیم باهم

پروفایلش دوتا عکس از پسرشه فقط خیلی قسم میخوره نمیدونم چیکار کنم واقعا

خب عزیزم وقتی قسم میخوره تو ظاهرا باور کن و اصلا ب روش نیار بذار پرده حرمتها سرجاش بمونه و روی شوهرت باز نشه چون اگه زیاد پیگیر باشی نهایت حرفی  ک میگه اینه :خوب کردم. اما حواست بهش باشه اگه دیدی مورد مشکوکی هست پیگیری کن اگه چیز مشکوک ندیدی باور کن ک چیزی نبوده و شوهرت راست گفته

من بودم چش تو چشمش مینشستم میگفتم ببین شماره که خودش سیو نشده یکی سیوش کرده من که سیو نکردم پس خودت ...

گفتم همه این حرفارو بهش قسم میخوره میگه اگرم خودم سیو کردم مال خیییلی وقته پیشه یادم نمیاد اصلا

ولی دلم آروم نمیشه 

نباید ب روش می اوردی یک مدتی فقط زیر نظر میگرفتی مثلا بدون اینکه بفهمه شمارشو حذف میکردی بعدا واکنششو میدیدی چون ی کاری ک کردی حتی اگه واقعنم چیزی نبوده بینشون باز بهش یادآوریش کردی.شاید کلا فراموشش کرده بود

خيلى وقتا خوشبختى ميتونه از دونفره به خوشبختى سه نفره تبديل بشه..😍❤️خدایا ممنونم از هدیه قشنگت😍😍