2733
2734
عنوان

زن 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 56 پست

باید زن ها قوی بشن مستقل بشن و مردهای آینده جامعه که الان پسران ما هستند را درست تربیت کنیم.

خداراشکر الان کم کم داره تفکر مردها نسبت به زنها بهتر میشه و خانم ها هم قوی به امید خدا تا چند دهه دیگه شاهد تغییرات بزرگی خواهیم بود 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
هعی خواهر درسته مذهبیم ولی دلم پره

خب شما که این حرفارومیزنی دید بقیه رو بدمیکنی

شخصیت زن دست خودشه قوی بودنش خانم بودنش مثه بعضی کاربرا کتک خوردن و ... رو تحمل نکردن دست خوده خانماس

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه زن ها اینطوری نیستن بستگی به خانواده و سطح فرهنگ آدم ها داره. همه رو با یه چوب نزنید

يار،هي يار، يار!اينجا اگرچه گاه گل به زمستان خسته ، خار ميشود ..اينجا اگر چه روز گاه چون شب تار ميشود ..اما بهار ميشود!من ديده ام که ميگويم ...

واقعا زن بودن قشنگه لطیف و زیباااایی 

تو خونه بابات نازتو میخره بعدشم ی مرد ب عنوان همسر همیشه نازتو میخره 

همه جا احترام داری 

کلا عالیه خانوم بودن 

when life puts you in tough situations Dont say   why me say TRY ME
2740
هست خیلیم هست من آرزو دارم بمیرم ولی فقط یه سال مرد باشم

عزیزم خود این جمله دوست دارم مرد باشم توهین به زنه و کلی کار های دیگه که ممکن انجام بدیم در روز و مرتب به خودمون و جنسیت مون توهین کنیم اول باید از خودمون شروع کنیم.

مثلا یکیش این جنسیت جنین که دیگه همه میرن برای پسر دار شدن چه کارها که نمیکنند این خودش توهین به زنه خودمون داریم مردها را برتر میکنیم 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
زن تو اسلام ارزشش خیلی بالاست دست کم نگیرین خودتونو تنها کسی که میان بزرگان قبیله خودش سر دخترشو بوس ...

من در حدی نیستم ک نظر بدم ولی یه چندتا آیه تو قران داریم ک من واقعا ازشون دلگیرم از جمله اون قسمت ک میگه ای مردان زنان کشتزار ‌‌شما هستندو... اونجاش ک میگ اگ زن با با شوهرش نخابید میتونه بزنه زن رو (در حد کم گفته ولی همونم درست نیس!     شاید ی مردی اونقدرررر رفتارش بد باشه ک زن حالش بهم بخوره   از همسرش فک کن ی مردی زنس رو کتک بزنه و هییییچ عشفی نباشه چرا این موضوع باید وظیفه باشه ؟ کلا حس بدی بهم میده

2706