2733
2734
عنوان

زن 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 56 پست
هعی خواهر درسته مذهبیم ولی دلم پره

از شما که مذهبی هستی به گفته خودت بعیده که به گفته این شعر با سکه و آیه دهنت رو ببندند

این شعر و کامل بخون با آیه زنه کسی بشه بده ولی اینکه بدون هیچ تعهدی بری باهاش تو یه خونه مشکلی نیست ( که اگه دلشو زد به بدترین شکل از زندگی بدون هیچ تعهدی حذفت کنه😐)

حتی اگه مذهبی نباشم زن بودنم و شخصیت والای زن بودن باعث میشه به این شعر کوچکترین ارزشی ندم

👊بر ابرهه ها سنگ ابابیل ببارد...بر قلب تل آویو که سجیل ببارد👊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دلم خیلی گرفته ؛ وقتی مرد مرد نباشه زن  باید تحمل کنه چیکار میتونه بکنه ؟

زن باید خیلی ب فکر پیشرفتش باشه درس بخونه کار یاد بگیره جوری ک اگ دید داره پیش مردی عذاب میکشه بتونه خودشو جگع و جور کنه و جدا شه

نه بهم خورد

چرا 

اگر شیعیانم را زیر و رو کنم، جز ادعا چیزی دیگری ندارند و اگر آنان را آزمایش کنم سر از ارتداد درآورند و اگر ایشان را تصفیه نمایم از هزار نفر جز یک نفر خالص و بی غش نباشد و اگر غربالشان کنم با من جز خواص و نزدیکانم نمانند ، فراوانند افرادی که برپشتی ها تکیه می زنند و می گویند: ما شیعه علی علیه السلام هستیم!!! شیعه علی علیه السلام کسی است که کردارش گواه رفتارش باشد.امام موسی کاظم 
2731
زن باید خیلی ب فکر پیشرفتش باشه درس بخونه کار یاد بگیره جوری ک اگ دید داره پیش مردی عذاب میکشه بتونه ...

شوهر من گفته درس تعلطیل 

از همون اولم با کار موافق، نبود 

ولی برای دختر خودش اصلا اینجوری نیس 😔و خیلی چیزای دیگه

برا سلامتی نی نیم صلوات میفرستی 😍❤️
و بلانسبت رفیق شدن با مردای متاهل بقیه ووووووو

بچه ها یچیز جالب میخام براتون بگم تو دنیای حیوانات هم ازین چیزها هست مثلا شیر ها دونوع ماده دارن هرزه و وفادار دو نوع نر هم دارن وفادار و خیانتکار.... حتی دوره نامزدی دارن برا اینک شیر ماده ببینه نر تا چ حد وفادار میمونه..... استادمون میگفت اگ ماده ها با هم یکی بشن میتونن بلایی سر نر بیارن ک خدا میدونه ولی این اتفاق نمیفته چون این قانون طبیعته..... 

شوهر من گفته درس تعلطیل  از همون اولم با کار موافق، نبود  ولی برای دختر خودش اصلا اینجور ...

علتش همینه ک دوست دارن شما رو ضعیف نگه دارن تا مسلط باشن وگرن اگ ادم کسی رو واقعا دوست د اشته باشه موافق پیشرفتش هست. شما ک ی خانوم مذهبی هستین حتی اجازه نمیدن رشته الهیات بخونین؟ من خیلی خانومای مذهبی خوبیی رو دیدم ک استاد دانشگاه این رشته بودن

زن باید خیلی ب فکر پیشرفتش باشه درس بخونه کار یاد بگیره جوری ک اگ دید داره پیش مردی عذاب میکشه بتونه ...

زن اونقدر قوی نیست که بتونه تنها زندگی کنه . من خدا رو شکر زندگیم خوبه ولی وقتی خواهرم رو میبینم که ۵ سال تحمل کرده و به هیچ کس چیزی نگفته ؛ دلم دیگه اصلا خوش نیست . نمیشه وقتی وارد زندگی شدی راحت جدا شی . خواهرم درس خونده ؛دیر  هم ازدواج کرده؛  کاریش نمیشه کرد . کاش همه خوب بودن

#قدس_خونبهایت
2740
زن اونقدر قوی نیست که بتونه تنها زندگی کنه . من خدا رو شکر زندگیم خوبه ولی وقتی خواهرم رو میبینم که ...

اره ازدواج خیلییی شانسیه، ولی بنظرم اگ کسی بچه دار نباشه  جدا شدن خیلییی بهتره بالاخره موردای بهتر ممکنه براش پیش بیاد ینی ممکنه زندگیش رو براه ‌‌بشه ولی اونجوری باید تا اخر عمر بسوزه