2733
2734
عنوان

زود بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 55 پست
اخه مگه کسی میدونه ؟؟؟ 

بعید میدونم ، ولی خب مگه نمیدونی دنیا چقد کوچیکه ، شاید با یکی از اون پسرا دوست شده ، اونم بهش گفته که با زنداداشت دوست بودم ، حالا خواهر شوهرم نمیتونه بگه چون برای خودشم بد میشه ، البته این همش حدس منه ، مطمئن نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعید میدونم ، ولی خب مگه نمیدونی دنیا چقد کوچیکه ، شاید با یکی از اون پسرا دوست شده ، اونم بهش گفته ...

چقدر بدبین و ترسویی 

واقعا با این همه ترسو بودن چقد تو متاهلی خیانت کردی ؟

ب نظرم از فکرش بیا بیرون و ب همسرتم چیزی نگو هرچی باشه مرده غیرت داره 

2731
چقدر بدبین و ترسویی  واقعا با این همه ترسو بودن چقد تو متاهلی خیانت کردی ؟ ب نظرم از فکرش بیا ...

بخدا الان که بهش فکر میکنم نمیدونم چطور اینکارو کردم ، به والله علی انگار شیطون رفته بود تو جلدم ، اگه دنیا رو بهم بدن هرگز دیگه اینکارو نمیکنم ، ولی آبجی باورت نمیشه اگه بگم اوایل ازدواجم چیز خور شده بودم ، به جرأت قسم میخورم وگرنه من و اینهمه دل و جرأت ، خلاصه الان یه جور بدی دارم تاوان پس میدم خیلی بد ، هرشب گریه و ناراحتی ، بچه هام که میرن مدرسه شروع میکنم به گریه تا وقتیکه برمیگردن ، دیگه کلافه شدم ، البته ترسی که دارم بیشتر بخاطر اینه که نکنه طلاقم بدن بچه ها رو ازم بگیرن ، دق میکنم

بخدا الان که بهش فکر میکنم نمیدونم چطور اینکارو کردم ، به والله علی انگار شیطون رفته بود تو جلدم ، ا ...

نترس دختر خوب 

کسی ننیاد بچه تو رو نگهداره 

بعدشم الکی ک نیس تو میگی تماس تلی بوده فقط خب تلفن رو ک نمیتونن اسکریت بگیرت با خیال راحت برو بخواب 

2738
ممنون عزیزم ، اگه یه روزی چیزی گفت مستقیم ، باید دادوبیداد کنم؟و بگم باید ثابت کنی؟اونوقت اگه ثابت ک ...

نه دادو بیدادنکن باآرامش بگو هرچی میگی و اگه شکایت کنم میتونی ثابت کنی؟بگومن ازآبروم نمیگذرم حتی تو که خواهرشوهرمی بخاطرآبروم  حتی ازتوهم شکایت میکنم اگه کوتاه بیای یادادو بیدادهم کنی همه چی بدترمیشه کوتاه نیااصلا ضعف نشون نده دادو بیدادم نکن محکم باش 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم