2777
2789
عنوان

زود بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان اینو بگو ک کی فهمید تو متاهلی تماس داری ؟

خب لابد یه جوری به گوش خواهر شوهرم رسیده ، وگرنه انقد خیانت خیانت نمیکنه برا من ، قبل ازدواج آدم هرکاریم بکنه که اسمش خیانت نیس ، خیانت کاریه که بعد ازدواج باشه ، البته خواهر شوهرم یه آدم آشغال عوضیه ، از منم خوشش نمی اومد از اول ، حالا کم کم خواهرای دیگشم باهام یه طوری شدن

خب لابد یه جوری به گوش خواهر شوهرم رسیده ، وگرنه انقد خیانت خیانت نمیکنه برا من ، قبل ازدواج آدم هرک ...

اهمیت نده و ب شوهرتم هیچی نگو فقط اونا از خیانت گفتن توام لعن کن خیانت کارارو

اهمیت نده و ب شوهرتم هیچی نگو فقط اونا از خیانت گفتن توام لعن کن خیانت کارارو

ببخش عزیزم که انقد کشش میدم ، چون اولین باری که خواهر شوهرم ازین حرفا زد من بشدت رنگم پرید ، حالا هی تکرار میکنه ببینه بازم عکس العمل من چیه ، اگه یه روزی مستقیم چیزی گفت باید چیکار کنم ؟ خودم جوابشو بدم یا به شوهرم بگم که ببین خواهرت چی گفت؟

دوستم از وقتی خونه خریدیم همش بهم حسادت میکنه ، خیلی مشکوک شده ، با وجود یه همچین دوستایی دیگه به دش ...

اولا این دوستیت ازاولم اشتباه بوده سعی کن اروم اروم رابطتو قط کنی ک ضرری واست نداشته باشه .بازن داداشتم خوب بشو  و اگ حرفی زد خودت جوابشوبده  دوستتم ی خط درمیون جوابشوبده بعدهی بگو گرفتارم و این حرفا سرم شلوغه 

ببخش عزیزم که انقد کشش میدم ، چون اولین باری که خواهر شوهرم ازین حرفا زد من بشدت رنگم پرید ، حالا هی ...

ب شوهرت بگی ک اونوخ خواهر شوهرتم همه چی رو بهش میگه 

به نظرم بهش بگو حرفی ک میزنی رو ثابت کن 

اونا ک ازت مدرک ندارن بگو تهمت میزنید

ب شوهرت بگی ک اونوخ خواهر شوهرتم همه چی رو بهش میگه  به نظرم بهش بگو حرفی ک میزنی رو ثابت کن&n ...

اگه از اس ام اس هام یا پیامای تلگرامم اسکرینی چیزی داشته باشن چی؟ البته اون یارو اگه این مدرکو بهشون بده که واسه خودشم بد میشه ، حتما یکی این وسط هست که گفته من میدونم زنداداشت مثلا با فلانی دوست بوده و ازین حرفا

ب شوهرت بگی ک اونوخ خواهر شوهرتم همه چی رو بهش میگه  به نظرم بهش بگو حرفی ک میزنی رو ثابت کن&n ...

منظورم اینه که وقتی خواهر شوهرم علنا بهم بگه که مثلا فهمیدم با کی بودی و چیکار کردی ، خب دیگه منم باید داد و بیداد کنم ، اگه ساکت بشینم که یعنی آره تو راس میگی ، باید به شوهرم بگم و همه چی رو بسپارم به اون ، آخه خودش وقتی خیلی ناراحتم میگه غلط میکنن ، بخدا اگه بخوان بهت وصله ناجور بچسبونن میکشمشون

2801