2733
2734

من سزارینیم نمیدونم طبیعی چه جوری بدنبودخوب بود

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

سزارین

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه میگن طبیعی خوبه من خودم سز بودم از درد طبیعی میترسم

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2731

فرق نمیکنه بستگی بخودت ب بدنت داره .من خودم دوبارسز شدم راضی بودم .خیلی ازفامیلایه ما رفتن واس طبیعی نتونستن اخر سز شدن هم درده طبیعیو کشیدن همم زیر عمل رفتن 

خوبی نکن .من کردم حال نداد 😏
2738

همه چیز بستگی به خودت و خودت و خودت داره 

اگر از معاینه های پی در پیش و دردهای سنگینش نمیترسی و یه بیمارستان خوب میری طبیعی 

من خودم سز شدم ولی پشیمون نیستم فقط گاهی میگم اگه پول داشتم بیمارستان خصوصی میرفتم با دکتر خودم شاید طبیعی زایمان میکردم تازه اونم شاید 

ولی سز بیمارستان نیمه خصوصی بودم و فقط دکترم برام خیلی مهم بود ک خداروشکر خوب بود 

ای هیچ بر هیچ مپیچ ...😔😔😔
2706