2733
2739
عنوان

چیکار کنم حساسیتم کم بشه😔

323 بازدید | 14 پست

من کلا خیلی به نامزدم گیر میدم چه از لحاظ این که با کی بره بیرون با کی نره یا مثلا اینستا کیو فالو کنه یا نکنه اینا کلا حساسم.حس میکنم خیلی از دستمم خسته شده حقم داره با اینکه خیلی دوستم داره...ما رسمی ام نشدیم هنوز در حد یه نشونیم میترسم با این اخلاقم همه چیو خراب کنم یبارم بهم گفت من گول قیافتو خوردم وگرنه اخلاق نداری.دسته خودم نیست بخدا به نظرتون چیکار کنم حساسیتم کم شه کمکم کنین😔

هرچقدر بهش گیربدی اعصاب خودت داغونترمیشه

ببین ول کن دیگ 

بذار راحت باشه

اگر نخواد کاری ام کنه با گیردادنات یکاری میکنه اخر

بیخیال باشه

مثلا تهش میخواد چی بشه؟

اخه وقتی کاری نکرده نباید اینجوری کنی ک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشاوره برو عزیزم.فکر کن اون رو شما حساس بود چیکار میکردی دوست نداشتی از دستش فرار کنی

اخه من قبلا چیزایی ازش دیدم از اون موقع به بعد حساسیتم خیلی بیشتر شد

2740
خب شاید گفته باشه ک دیگه ادامه ندن 

اخه اصلا من مشکلی با اونا نداشتم همیشه احترامشونو داشتم از اون موقع به بعد دیگه رفتارام دست خودم نبود کلا متنفر شدم از خانوادش

اخه من قبلا چیزایی ازش دیدم از اون موقع به بعد حساسیتم خیلی بیشتر شد

اگه یه چیزایی دیدی ک برات قابل بخشش نیست و نمیتونی فراموشش کنی چرا شروعش کردی ک هم زندگیم به کام خودت تلخ کنی هم اون اگه فکر می‌کنی ک ذاتا آدم بدی نیست ادامه بده و با افکار مثبت زندگیتو شیرین کن اگه تو مجردیش کاری کرده تو ب گذشتش کاری نداشته باش تو حال زندگی کن مردا وقتی خیانت می‌کنند ک تو زندگیه خودشون زندانی باشم دستو پاشون بسته باشه بهش گیر نده زیاد زنگ نزن تجربیات خودمه ک دارم میگم مردا مثه فنر میمونن هر چقدر ازشون دورتر بشی با سرعت بیشتری سمتت میان منظورم از دورتر شدن این نیست ک کلا بشی یخ حد تعادل رو حفظ کن.انشالا ک زندگیت شیرین بشه