2733
2734

قبلش بكم لطفا يه سريا نيان دعوا كننن كه چرا از دهه خاصي اسم بردم

ديشب عروسي فاميل دورمون دعوت بوديم خيلي كاراي عروس و فاميلش عجيب بود ...عروس متولد ٧٧بود ...خيلي بچه(البته با عذر خاهي از متولدين هفتاده٨سايت)همش دو دل بودم بيام بگم يا نه ،ميترسيدم  دهه هفتاديا دعوام كنن🤣😐

اقا عروس خانم متولد٧٧..ولي هم ماشالله قد بلند و هيكلي و هم زيبا بود .يه مقدارم تپل بود اما قدش بلند بود هيكلي به چشم ميمومد .بعد عروس خانم وارد سالن كه شدن اصلا به هيشكي سلام نكرد و هيشكيو تحويل نگرفت😜 طول شبم همش به بقيه چشم غره ميرفت و دو سه بار به یه بچه که مزدیک جایگاه عروس میشد علامت میزنم تو دهنت رو نشون داد😂😂و كلا يه مقدار رفتاراش عجيب بود يه نموره انگار م س ت بود .چون همش با اهنك  دي جي ميخوند بلند بلند ،به حالت داد 📢حتي وقتي نشسته بود .😰تو رقصشم  دسته گلشو مدل جاهلا كه تسببح ميچرخونن،دسته گلو اين مدلي ميچرخوند🤔و با دوماد ل ب طولاني ميگرفت  بعد اخرين رقصشون😜

عروسيشون خيلي شيك و با آداب بود و همه چيشون عالييي بود فقط رفتاراي عروس يه مقدار همه رو اينجوري كرده بود😰كه موقع عروس كشون ، داشتيم ميرفتيم سمت جايي كه معين كرده بودن كه بزنيم و برقصيم ،يهو وسط راه دوماد وايساد صندوق عقبو زد بالا (ماشين عروس پرادو بودعقب صندوق پر بوددددد 😬😂) شروع كرد نوشيدني پخش كردن بين دوستاش😐وسط خيابون😐موندم از پليس نترسيده بود اين همه تو ماشينش حمل ميكرد🤣بعد عجيبتر رفتار عروس تا سينه از شيشه اومده بيرون داد ميزد اميييييييرررررر اون (اسم نوشيدني)رو بيار برا خودمون ،داد ميزدااااا بعد ليوانشم دستش بود برا دوستای دوماد از دور لیوانو میداد بالا میگفت نووش  😐😐😐مدل فیلمای قی صر اینا...کلا هیکلی هم بود بهش میموند این مدل حرف زدن😂بعد تو طول مسيرم از شيشه ميرمد بيرون تو اون سرما دسته گلشو مدل جاهلا ميچرخوند،بماند که رسیدیم دماغش از سرما قرمز شده بود وو موها پریشون...بعد رسیدیم .موزيك شروع شد و همه رفتن وسط ...بعد عروس و دوماد رفتن بالا ميكروفونو گرفتن تشكر كنن عروس و دوماد كلا تو فضا بودن 😂دومادم متولد ٧١.بعد اخر تشكرشون عروس گفتم نوكرتونم😂بنده خدا اصلا نميفهميد ...بعدم رفتن وسط ،اون وسطاي رقص ،يهو وسط دود و نورو  جيق و دست ،يهو داد عروس بلند شد هووووووىىي مگه كوري؟😰😰😰نگو بنده خدا عمه دوماد داشته ميرقصيده از پشت پاش ميره رو دنباله لباس عروس،عروس خانمم از جايي كه خودشون تلو ميخوردن تا قسمتي،نزديك بوده بيفته زمين ،ديكه عمه دومادو اينجوري شست،پهن كرد رو بند😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم دهه هفتادم اما واقعا متاسفم براش

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
2731

شله شله شله شله نبودن ایشون؟ 

بنده متولد 78ام  

این کارای زشتو بچه متولد 80 و خورده ای هم میدونه نباید انجام بده برا سنشون نیست برا عقلشونه این رفتارا 

💚💜You and me together, nothing is better
2740

خوب تا اینجااا که چیز عجیبی نیست ...الان دیگه مثل زمان دهه شصتی های گرامی میز به میز نمیرن سلام علیک کنن ...در مورد بچه هم خوب کاری میکرده 😂😂😂مهمونا باید بچه هاشونو جمع کنن نه اینکه اون وسط بی نظمی بشه ...در مورد رقص و بوس و گل هم به ما ربطی نداره ...دوست داشته اونجوری 

2706