2733
2739
عنوان

اینجا خانما بدون اینکه بدونن

270 بازدید | 24 پست

دارن برای خودشون یه دفترچه ی خاطرات قشنگ درست می کنن

داشتم تو نت سرچ می کردم...رفتم تو تاپبکای سال ۹۱ مثلا

که خانمه باردار نمیشد...رفتم تو صفحه اش..بعد یه سال تاپیک زده رود ایمشو چی بذارم....بعد زده بود  بچه کی راه میره....چه شیری بدم.... خیلی جالب بود...نا امید ها رو امیدوار می کنه

یکی هم خیلی ناراحتم کرد...نوشته بود بچه اش راه نمی تونه بره...بعد می فهمه فلج مغزی شده

آخيييي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وااییی اره منم اوایل بهم گفته بودن تومور مغزی داری داشتم سکته میکردم کلی اینجا دعا خواستم از بچه ها بعدشم که تاپیک زدم ام آر آی دادم نرمال بوده خودم گاهی اوقات میخونم خیلی خوشم میاد

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....

بعدم که تاپیک بی بی چک زدم و خوشحال اما بعدش سقط شد دوبار سقط شد😔امیدوارم روزای خوبمو سریع تر وارد دفترچه خاطراتم بکنم بگم بچم خیلی شیطونه😍😍فداش بشم من از الان😄😍

او خواست مرا دفن کند.....دریغ از آنکه من بذر بودم....
2740

من یکیو خوندم شوهر قبلیش خیانت میکنه تاپیک واس سال ۸۹ بود.بعد طلاق و پروسه طلاق.تو یه تاپیک میره خارج از کشور، بعد یکی دوسال برمیگرد،بعد چند سال دوباره ازدواج میکنه و اخرین تاپیکش واس سال ۹۷ بود که با این شوهرش هم به مشکل خورده.همه این ها تو ۸ سال اتفاق افتاده براش و سالی دوسه تا تاپیک زده بود.مثلا سالی هم بود اصلا تاپیک نزده بود.

بعدم که تاپیک بی بی چک زدم و خوشحال اما بعدش سقط شد دوبار سقط شد😔امیدوارم روزای خوبمو سریع تر وارد ...

انشاالله عزیزم به زودی دوباره تیکرت رو ببینم ونی نیت سالم بیاد بغلت

دخترم نفسمه 
من یکیو خوندم شوهر قبلیش خیانت میکنه واس سال ۸۹ بود.بعد طلاق و پروسه طلاق.میره خارج از کشور، بعد یکی ...

ای بابا...آره  من یه جورایی از ترس موهام سیخ میشه....همش میگم آینده ی من چی میشه...تا چند وقت دیگه چه تاپیکایی قراره بزنم

2706