2733
2734

مامانایی ک نی نی هفت هشت ماهه دارین... نی نی شماهم مامانیه؟

من دخترم میگه فقط باید بشینم کنارش...حتی وقتی کنارش وایمیسم گریه میکنه ... یا حتی وقتی نشستم کنارشو  کار دیگه ای انجام بدم بازم بی قراری و بیتابی میکنه !

بغل هیشکی هم وای نمیسه خانوم گل .... وقتی از پیشش دور میشم ی جوریم کریه میکنه انگار وحشت زده شده یا دارن شکنجه ش میکنن ...اصن خییلی بد گریه میکنه !

خلاصه ک حسابی مامانی شده...

خیلی اذیت میشم ..ب هیچ کارم نمیرسم...لطفا اگر راهی میدونین ک کمی از وابستگیش ب من کم بشه بگین ....

دقیقااااا پسرمنم همینه..ده ماهشو داره تموم میکنه و همچنان همینیه متاسفانه.

اخه اینجوری ک نمیشه..من از دستش ی دستشویی نمیتونم برم !

کارا خونه م میمونه همه ش ... خیلی ناراحتم ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اینجوری ک نمیشه..من از دستش ی دستشویی نمیتونم برم ! کارا خونه م میمونه همه ش ... خیلی ناراحتم . ...

اوهوم میفهمم..باورت میشه من تاپنج بعدازظهر ناشتام تا شوهرم بیاد پسرمو بگیره ی چیزی سرهم کنم بخوریم

علی و عسل زیبای مامان♥
2728
اوهوم میفهمم..باورت میشه من تاپنج بعدازظهر ناشتام تا شوهرم بیاد پسرمو بگیره ی چیزی سرهم کنم بخوریم

افرین... غذا درست کردن... اصلا نمیرسم درست غذا بپزم ... باید بخوابونمش برم تو اشپزخونه ک نمیدونم چجوریه فک کنم تو خوابم حس میکنه ک کنارش نیستم...وقتی کنارش نیستم خوابش عمیق نمیشه همه ش بیدار میشه شیر میخواد ولی وقتی کنارش دراز بکشم چی بشه بیدارشه !@

افرین... غذا درست کردن... اصلا نمیرسم درست غذا بپزم ... باید بخوابونمش برم تو اشپزخونه ک نمیدونم چجو ...

باید بگذره دیگه..مامان من میگه راه بیفته خوب میشه..دلداری الکی😉😉😉

علی و عسل زیبای مامان♥

خیلی سخته اینجوری من دخترم ۸ ماهشه والا عادتش دادم خونه برادرشوهرم نزدیکن میذارمش ۲ساعت پیششون باشه یا خونه مامانم دو سه ساعت میذارمش پیش مامانم میخوام عادت کنه نمیخوام وابسته بشه 

♥♥♥خداجونم فقط خودت میتونی♥♥♥
خیلی سخته اینجوری من دخترم ۸ ماهشه والا عادتش دادم خونه برادرشوهرم نزدیکن میذارمش ۲ساعت پیششون باشه ...

من همیشه از بچه های مامانی ک مامانشون و ی دیقه ول نمیکردم بدم میومد ..ولی ب سرم اومد 😭

2740

پسر منم اینجوریه

حالا خودمون هیچ نمیذاره واسه خودش غذا درست کنم

بعضی وقتا میذارم تو صندلی غذاش میذارم تو آشپزخونه ولی وقتی میخوام غذا درست کنم پشتمو میکنم بهش باز گریهههه...

میگه فقط باید منو نگاه کنی باهام حرف بزنی

پسر منم اینجوریه حالا خودمون هیچ نمیذاره واسه خودش غذا درست کنم بعضی وقتا میذارم تو صندلی غذاش میذ ...

کاملا درک میکنم ....من ک همه کارامو ی دستی انجام میدم... ک شامل غذا درست کردن برا خودشم میشه ... حتی ظرفم ی دستی شستم..باورت میشه ؟ 😩

اخه اگه بذارم رو زمین چنان گریه میکنه انگار دارن شکنجه ش میکنن !!! میترسم از شدت گریه و وحشتی ک تو چشاش میاد ....نمیدونم چکارکنم :(

کاملا درک میکنم ....من ک همه کارامو ی دستی انجام میدم... ک شامل غذا درست کردن برا خودشم میشه ... حتی ...

وقتی گریه کرد بیا یه اسباب بازی بده دستش دوباره برو

کم کم عادتش بده

من جدیدا این کارو میکنم. از تو آشپزخونه باهاش حرف بزن

وقتی گریه کرد بیا یه اسباب بازی بده دستش دوباره برو کم کم عادتش بده من جدیدا این کارو میکنم. از تو ...

اسباب بازی برا یکی دو دقیقه جواب میده ..بیشتر نه ..

صحبت کردنم اصصصصصصلا ج نداده ... ن صحبت ن اواز ...ن حتی نگاه ...وقتی نگاهمم بهشه فایده نداره ...میگه باید کنارم باشی ...