2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ...خدااراااشکر بالاخره به حاجتتون رسیدید ...خیلی خوشحال شدم براتون ...بچه ها من ۴ روز مونده به پریودیم ...دوروزه باید ببخشید ... لکه قهوه ای  دیدم بی بی چک گذاشتم منفی بود یعنی میخوام پریود شم ؟؟ زیر دلمم همچنان که تیر میکشید تیر میکشه...دوستانی که بی بی چک مثبت دیدن لطف کنید اسم مارک بی بی چکتونم بگید...

2731

به دوستانی که بی بی مثبت داشتن ومامان شدن.بینهایت تبریک میگم.بهترین حس دنیا رو تجربه کردن😍.انشاالله که باقی بچه ها هم این حس رو تجربه کنن.دست راستتون روی سر ما اقدامیها.

خدایا بزرگیت رو شکر.هدیه ای که دادی رو خیلی زود ازم پس گرفتیش.بازم ممنون هستم که برا یه مدت کوتاه حس مادری رو بهم داری.منتظر معجزه دوباره هستم.😭میشه برای مامان شدنم صلوات بفرستین😍

خانم ها من امروز  صبح زود بی بی چک زدم منفی بود.😓😓یک هاله فوق کمرنگ بود ک با مشقت فراوان میشد دید فکر کنم توهم بود 😵😓😢.سه روز هم مونده تا موعودم .ممکنه با تاخیر نشون بده .اگه مامان نشده باشم بهمن ماه رو باید قرص پیشگیری بخورم 😷😥

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
سلام عزیزم مگه باراول هاله نداشت؟چطور الان منفی شد؟بعدم هاله ضعیفم مثبته

دفعه اول هاله ضعیف داشت خیلی کمرنگ بود این یکی از اون یه کم کمرنگ تر بود  نگاه میکنم یک هاله محوه...اگه منفی باشه باید این ماه قرص بخورم برا ماه بعدش اقدام کنم😰😰,من ک دقیقا  با برنامه اوما پیش رفتم ،روزای تخمک گذاریم اقدام کردم 

دفعه اول هاله ضعیف داشت خیلی کمرنگ بود این یکی از اون یه کم کمرنگ تر بود  نگاه میکنم یک هاله مح ...

عزیزم هنوز که معلوم نیس که 

هنوز به موعدت مونده بعد هاله داره خوبه که

حالا پرا باید قرص بخوری؟

عزیزم هنوز که معلوم نیس که  هنوز به موعدت مونده بعد هاله داره خوبه که حالا پرا باید قرص بخوری ...

اخه دوم بهمن میریم مسافرت.من اول بهمن موعدمه نمیخوام پریود باشم 😫😫.اگهدبشم نصف مسافرت رو وضعیت قرمزم

عزیزم هنوز که معلوم نیس که  هنوز به موعدت مونده بعد هاله داره خوبه که حالا پرا باید قرص بخوری ...

خدا کنه . دل درد شبیه پریودی کم دارم ، لکه بینی هم ندارم ،طبیعیه?ممکنه بعصی ها نداشتع باشن .

خدا کنه . دل درد شبیه پریودی کم دارم ، لکه بینی هم ندارم ،طبیعیه?ممکنه بعصی ها نداشتع باشن .

لانه کزینی منطورته؟اره بعضیا ندارن نگران نباش

دلدرم که همه دارن توبارداری.منم امروز خیلی دارم

2706