2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بانو بهمنی .قربونت .نه نرفتم خواهرم کادر پزشکیه گفت بعضی وقت ها طبیعیه دیواره ضخیم باشه ریرش کن ...

سلام عزیزم مهرانام

خوب خداروشکر چیزی نبوده.اخه مامانمم همچین بافتی ازش افتاد میخواستم ببینم چی بوده.البته دکتر گفت بافت رحمه

سلام بانو بهمنی .قربونت .نه نرفتم خواهرم کادر پزشکیه گفت بعضی وقت ها طبیعیه دیواره ضخیم باشه ریرش کن ...

فقط مامانم خیلی درد داره بافته هم کنده شد ولی کمرش وزیر دلش درد داره.شمام درد داشتی؟

2728
فقط مامانم خیلی درد داره بافته هم کنده شد ولی کمرش وزیر دلش درد داره.شمام درد داشتی؟

عزیزم من تا وقتی بافته بیرون نیومده بود درد داشتم بعد ک حس کردم از بدنم خارح شد اروم شدم دردم افتاد .دمنوش های گرمی ب مادرتون بدید بخورن اب رو اتیشه ..

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
2740
سلام دوستان  مهربانو و استالین عزیز چه خبر؟ باردار شدید؟

سلام عزیزم نه من فعلا موندم .الان روز سوم دوره ان هست ک تاخییر دارم و عقب انداختم نمیدونم(هیچ وقت سابقه نداشت .ماه قبل هم دو روز عقب انداختم خب،ی نبود  حامله ام یا نه .کمرم هم درد میکنه همش..امروز لکه بینی هم داشتم . امروز ظهر بی بی چک هم زدم منفی شد..

مهرباتو خانم به امید خدا دامن ما هم زودی سبز میشه

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚