2733
2734
عنوان

بی بی چک ام مثبت 😍😍 شد خداجونم شکرت

| مشاهده متن کامل بحث + 2890 بازدید | 130 پست
مبارک باشه🌸 استارتر چند سالته؟ مامان شدن چه حسی داره؟؟ منکه اصلا نمیتونم تصور کنم یه موجود کوچولو ...

ممنونم گلم .

من متولد 69 ام .

باور میکنی نمیتونم بیان کنم یه لحظه دلم غرق شادی میشه و یه لحظه وجودمو ترررس میگیره .

یه لحظه دستمو میذارم رو شکمم و باهاش حرف میزنم  ازش میخوام دعا کنه مادر خوبی براش باشم .

از خدا خواستم بهم قدرت و توان بده بهم صبر بده .توهم دعا کن .

یه حس عجیبیه  قراره یه  موجود کوچیکی تو وجودم رشد کنه قوربون عظمت خدا برم از یه آب کثیف از هیچی  داره تو وجودم موجودی رو خلق میکنه و منم باخدا شریکم ..فکر کن یه لحظه، خدا واسه ساختن یه موجود زیبا از تو و بدنت داره کمک میگیره  40 هفته باهاش میخوابی راه میری ..غذا میخوری و نفس میکشی ..دوتا قلب  تو وجودم میزنه .

هر چقد خدارو شکر کنم بازم کمه ..بازم نتونستم  حرفای دلمو منتقل کنم خیلی خیلی   سخته بیان کردنش امیدوارم حسش کنی عزیزم ببخشید زیادی نوشتم

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم 😘 من تخمدان سمت چپ دردخفیفی دارم بعد کشاله ران پام دردخیفی داره گرفتگی  پاهاهم دار ...

من بهت  اطمینان میدم بارداری ...حسش کن بهش فکر کن .. من تکرر ادرار گرفتم همه گفتن از عفونته من گفتم بارداریه و با وجودم حسش کردم ..احساساتت قوی تر از هر چیزیه مامان خانوم به زودی تاپیک بی بی چک تورو هم میبینم 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
منکه پیر شدم تو این سه ماه راستی شما مشهدی پیش کدوم دکتر میخوای بری منم مشهدم

وای نگو امیدوارم همه بارداری راحتی داشته باشن من سرکارم میرم  شرایطم سخت تره 😊😊😊

خوشوقتم همشهری   دکتر شما کیه ؟  سمت ما یه مینا سقائیان هست ولی بازم نمیدونم کجا برم 

2731
من بهت  اطمینان میدم بارداری ...حسش کن بهش فکر کن .. من تکرر ادرار گرفتم همه گفتن از عفونته من ...

مرسسسسس عزیزم فدات مرسی ک دل گرمی دادی بهم 😘😘😘😘😘💙💙۹روز ازاقدامم میگذره من دوتاامپولhcg روز ۱۴ سیکلم زدم دکترم گفت امکان بارداریت هست 

وای نگو امیدوارم همه بارداری راحتی داشته باشن من سرکارم میرم  شرایطم سخت تره 😊😊😊 خوشوقتم هم ...

انشالله مثل من نباشی همچنین من پیش شکوفه حسینی میرم تو بزرگمهر خیلی تعریفشو شنیدم

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت
ای جان چ تایپیک خوشحالی خدا رو شکر مبارک باشه

ممنونم جوجو جون 💜💙💚💛💛

وقتی خوندم که گفتید میرین حرم به عکس حرم آقا که تو اتاقم دارم نگاه میکردم. مامان منم چند سال بچه نداشت رفت مشهد اونجا نذر کرد وقتی خدامنو بهش داد هنوز بعد از ۲۹ سال میره نذزشو ادا میکنه و برمیگرده. دعا کنید امام رضا جواب منو هم بده

وقتی خوندم که گفتید میرین حرم به عکس حرم آقا که تو اتاقم دارم نگاه میکردم. مامان منم چند سال بچه ندا ...

ممنون از تبریکت خانومی ...ای جان امام مهربانی ها لطفش زیاده ان شاءالله حاجت دلتو میده عزیزم

مبارکت باشه عزبییبببزم... سومیتا جون کی دقیقا بی بی چکزدی؟ نزدیگ موعدت بود؟ قبلش آمپول اچ سی جی ن ...

ممنونم خانمی .من کلی علایم داشتم به دلم افتاده بود  خبراییه ...

من دو روز بعد موعدم به اصرار دوستای نی نی سایتی گروهمون تست زدم ..نه گلم هیچ آمپولی نزدم 

اسمت یاااادم میمونه مهسااااجونی 

سلام استارتر هنوز نرفتی حرم؟

خبرم نکردیا

اشکال نداره اگه یادت رفته بار دیگه ک رفتی یادت باشه😔😔

🙏🏻رَبًِ لاتَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🙏🏻                                        🙏🏻یاطبیب من لا طبیب له🙏🏻                                                    🥳تیکر تولد همسریمهههه🥳                                                             که ان شاءالله بزوووودی              زود تبدیل میشه به تیکر بارداری واقعی😍🤲🏻
سلام استارتر هنوز نرفتی حرم؟ خبرم نکردیا اشکال نداره اگه یادت رفته بار دیگه ک رفتی یادت باشه😔😔

ای جان عزیزم حساب روزها از دستت در رفته من گفتم  پنجشنبه میرم دیگه ...

باور میکنی امروز تو فکرت بودم گفتم رفتم حرم باید به مهسا بگم چون بهش قول دادم 😆😆😆😆

2706