2733
2739
عنوان

بی بی چک ام مثبت 😍😍 شد خداجونم شکرت

| مشاهده متن کامل بحث + 2879 بازدید | 130 پست
ببخشید بعد از چند وقت باردار شدید ؟

من خودم بعد 4 ماه 

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده
الهی خدا به حق این معجزه ای که بههت داده صداتو بیشتر بشنوه و دعاهات در حقمون بیشتر اجابت شه

الهی امین به زودی تو هم مامان البالو میشی  😍😍😍😍

خداجونم بابت هدیه قشنگ و شیرینت شکر ...الهی نصیب دوستانم بشه                                                                                                       همه منتظرا مامان میشن مطمئنم👇👇👇👇 معجزات خدای مهربون جهت بارداری 😍 اگه با معجزه خدا مامان شدی بیا اینجا تعریف کن و به چند نفر امیدواری بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام استاتر عزیز

خیلی خیلی خوشحالم واسه بارداریت.

وامیدوارم بارداری سالم و راجتی داشته باشه

واسه منم دعاکن۹ساله منتظرم 

ممنون

خداحفظ کنه نی نیتو

بعداز ۱۲سااال.خدا این معجزه رو تو دلم گذاشته توروخدا برا سالم بغل بگیرمش دعا کنید.۱۶تیرماه روز موعدم بی بی مثبت شد.و۳روز بعدآزمایش۱۱۷۵بود.الهی شکرت.خدایا نگهدارش باش. خدایا شکرت که خوش آهنگترین صدای عمرم صدای قلب جوجمونو شنیدیم. درتاریخ1400،5،10خدایاشکرت.خودت نگهدار باش. خدایا بازم هزااااران بار شکرت در تاریخ 1400،6،16دوباره دیدمش واسه غربالگری. که دست‌وپا کوچولوش تکون میداد. دلم رفت برا جانه مادر. غربالگری عالی بود واحتمال زیاد پسر هستی عشق مامان. بی صبرانه منتظر در آغوش کشیدنتم. خدا شکرت که معجزه ی زندگیمو درتاریخ 22اسفندسالم و سلامت گذاشتی بغلمون.خدا این شیرینی و این لذت بی پایان رو برای همه منتظرا قرار بده.و جوجه ما وهم درکنارمامان باباش زیرسایه ی خودت حفظ کن وهمیشه حافظ‌ باش. الهی. بینهایت شکرت. 
ممنون عزیزم ولی میدونستم مثبت میشه کلی علائم داااشتم 

عزيزم مبارك باشه ميشه علائمتو بگيي

خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹
2731
سلام استاتر عزیز خیلی خیلی خوشحالم واسه بارداریت. وامیدوارم بارداری سالم و راجتی داشته باشه واسه ...

سلام عزیز دل من .

ممنونم عزیزم خدا حاجت دل شما رو هم بده و دلتون شاااد باشه الهی 

عزيزم مبارك باشه ميشه علائمتو بگيي

ممنونم خانمی.

من تکرر ادراااار  گرفتم چند هفته جلوتر از موعدم .

زیر دلم تیر میکشید تخمدونام درد میکرد .

این زیر دل تیر کشیدنا یه جوووری بود که  منو به شک انداخت .

خارش سینه گرفتم که با خودم میگفتم حتما قراره توش شیر بیاد 😁😁😁که  اینجوری میخاااره 

خوابم زیاد شده بود 

سلام استاتر عزیز خیلی خیلی خوشحالم واسه بارداریت. وامیدوارم بارداری سالم و راجتی داشته باشه واسه ...

عزیزم واسه خدا که کاری نداره با معجزه  مامان میشی و  تمام این 9 سال رو فراموش میکنی .

من  تو یه تاپیک باروری هستم که بچه ها بعد 3 سال با کلی مشکل طبیعی باردار شدن . فقط خدا خواسته .

سهمیه نی نی توام حفظه به زودی میاد تو دلت ان شاءالله .

ممنونم خانمی. من تکرر ادراااار  گرفتم چند هفته جلوتر از موعدم .  زیر دلم تیر میکشید تخمد ...

واي منم دقيقا اينجوريم ٦ روز مونده به پريودم 

نميدونم خوشحال يا نه 😂 

اخه همش ٢٠ سالمه ٥ماهه ازدواج كردم 

خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹
2740

خدارو صدهزار مرتبه شکر که باردار شدی عزیزم و با خبرش به هممون انگیزه میدی ان شالله نی نی های سالم و خوشگل و تپل مپل تو بغلت بگیری منم تازه تو تایپک قانون جذب اومدم و میخوام باردار شم

خدارو صدهزار مرتبه شکر که باردار شدی عزیزم و با خبرش به هممون انگیزه میدی ان شالله نی نی های سالم و ...

سلام پرستو جون خوووش اومدی مامان خانوووم .ممنونم ازت .😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2265734/میخایم-با-قانون-جذب-باردار-بشیم-هورررررررا?postId= ...

عزیزم تایپیکو خوندم واقعا با انرژق مثبت باردار شدی؟منم نازایی دارم میخوام شروع کنم راهنماییم میکنی؟