2737
2739
گوشت چرخ کرده مرغ رو از شب قبلش توی پیاز و آبلیمو و ادویه و زعفرون بخوابون تا مزه سارش گرفته بشه بعد روز بعد با یکمی پودر سوخاری و تخم مرغ واگرم دوست داشتی یکی دو دونه سیب زمینی پخته رنده شده خوب چنگ بزن و مثه کتلت سرخ کن
نوش جان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی آیلین جون. اینو حتما سیو میکنم برای بعدا.
من الان میخوام شام درست کنم. واسه الان میخوام
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
2731
مرسی شادی جون. بعد مثل کوکو کنم اون مخلوطو؟

راستی اسم نی نی منم پنداره. البته دختر من 3سال و نیمه شه
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
نی نی من پسره عزیزم.... آخه اسن پندار هم دخترونست هم پسرونه.... خدا حفظش کنه... پسر من 11 ماهشه...

آره عزیزم این خیلی خوشمزه میشه. من خودم اصلا هیچ نوع کوکویی دوست ندارم اما اینو که مامانم درست میکنه خیلی دوست دارم... راستی یادت نره که آخر سر حتما کره روش آب کنی
Lilypie Second Birthday tickers
2740
من مثل کباب تاوه ای درست میکنم خوب میشه .توش پیاز رنده میکنم . نمک و فلفل و حتما کمی پودر سیر .بعد یک جا میخابونم توی تاوه
دیوانه ام میکند فکر اینکه زنده زنده نیمی از من را از من جدا کنند.لطفا.... تا زنده ام بمان
پگاه جون
من یک جور کوفته مرغ درست می کنم که خوشمزه است.
سینه مرغ یک عدد
سیر 2-3 حبه
پیاز 1 عدد متوسط
تخم مرغ 1 عدد
نان تست 1 عدد
نمک. فلفل. زردچوبه. جوز هندی

همه رو می ریزم تو میکسر خوب با هم مخلوط بش. بعد گلوله به اندازه گردو در میارم. و میندازم تو ماهیتابه با روغن سرخ بشن.