2737
2734
عنوان

خانمای باردار بیاین😍😍😍😍

276 بازدید | 44 پست

من تازه وارد هفته ۲۶ شدم.فندقم خیلی شیطوووونه فداش بشم😍😍😍😍😍دیروز کلی تکون خورده ولی امروز از صبح شاید سه بار تکون خورده تکوناشم اروم بوده.فندقای شمام بعضی روزا زیاد تکون میخورن و بعضی روزا کم؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من هنوز حس نميكنم لگداشو 

چند هفته ای؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2738
عاره برا منم دقيقا همينطوري منم هفته ٢٦ هستم

اخی یه روز فرقمووونه😃😃😃😃

اولين بار كي حس كردين 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
وقتی تکوناش کمتر میشه شیرینی بخور آی تکون میخوره😍😂

ارررره وقتایی که شیرینی میخورممم خیلی شیطوووون میشه منم با هر بار زدناش قربووون صدقش میرم😍😍😍😍

شما هم ١٨ فروردين تاريخ زايمانت؟؟ تهراني؟ انتخاب كردي كدوم بيمارستان بري؟

نمیدونم فردا وقت دکتر دارم چیزی نگفته فقط اوایلش گفت به احتمال زیاد ۲۵ فروردین باشه زایمانت.میخوام برم مفرح نازی اباد

2706