2737
2739
عنوان

خانمای باردار بیاین😍😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 44 پست
نه خلفی جفتم،چطوری باید دقت کنم به پهلو چپ دراز میکشم ولی حس نمیکنم

چربی شکم داری؟؟

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
جفتت قدامی یا خلفی؟؟

خلفی،فقط یه چیزایی مثل حباب حس میکنم

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاره عزيزم حتما منم تا هفته ١٢ مريض بودم از شدت درد گريه ميكردم. انشاء الله هرچي زودتر خوبي خدا بهت ...

امیدوارم از یه طرف نگران نی نی هستم از یه طرف خودم که بی جون افتادم و هی ضعیفتر و لاغرتر میشم

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
امیدوارم از یه طرف نگران نی نی هستم از یه طرف خودم که بی جون افتادم و هی ضعیفتر و لاغرتر میشم

عزیزم هفته های اول همینجوریه حتی بعضیا وزن کم میکنن مثل من😞😞😞😞تحمل کن تا ۱۳ هفته خوبه خوب میشی

💙 فقط کافیه به خودت و داشته هات و انچه که خواهد رسید باور داشته باشی اونوقت میبینی چیزی نمونده تا بدستش بیاری 💙💪
2728
منم ١٣هفتمه ولي انگار تمومي نداره  من فكر كنم تا اخر همينطور بمونم😞😭

نه خوب ميشي البته ي حدش كه طبيعي به هرحال شكم بزرگ ميشه لگن داره جا باز ميكنه

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
منم ١٣هفتمه ولي انگار تمومي نداره  من فكر كنم تا اخر همينطور بمونم😞😭

مثل من همش میگم خدابا الان دو ماهمه ۷ ماه دیگرو چطور طاقت بیارم میگم دیگه حوب نمیشم بی جون یه گوشه از صبح تا شب افتادم کسی هم کمکم نیس

چربی شکم داری؟؟

قبل بارداری آره خودم شکم داشتم

کودکی ۷ساله مادرش را برد بیمارستان، دکتر گفت:مادرت میمیرد!بچه گفت:کی؟؟دکتر گفت:پاییز!بچه گفت:پاییز کیه؟؟گفت وقتیکه برگهای درختان میریزند،بچه آمد خانه نخ و سوزن برداشت رفت تا تمام برگهای شهر را به درختان بدوزد!
2740
قبل بارداری آره خودم شکم داشتم

پس این میتونه دلیلش باشه

بازم با دکترت در میون بذار

نه خلفی جفتم،چطوری باید دقت کنم به پهلو چپ دراز میکشم ولی حس نمیکنم

من خوندم معمولا خيلي ها مخصوصا تو بارداري اول ديرتر متوجه اين تكون ها ميشن شيريني بخور بعد ب پهلو چپ بخواب. ميتوني هم بري بهداشت يا پيش ماما ضربان قلبشو بشنوي 

عزیزم هفته های اول همینجوریه حتی بعضیا وزن کم میکنن مثل من😞😞😞😞تحمل کن تا ۱۳ هفته خوبه خوب میشی

مرسی بازم یه کم امیدوار شدم 

هر روز دکترم و کلی دارم میخورم تا شاید سرفه ها قطع شه و اروم بگیرم حداقل شب بتونم بخوابم یه کم

من خوندم معمولا خيلي ها مخصوصا تو بارداري اول ديرتر متوجه اين تكون ها ميشن شيريني بخور بعد ب پهلو چپ ...

آره بارداری اولمه چند روز پیش رفتم سونو شنیدم صدای قلبشو ماما گفت تا هفته 23 وقت داری همش نگرانم

آره بارداری اولمه چند روز پیش رفتم سونو شنیدم صدای قلبشو ماما گفت تا هفته 23 وقت داری همش نگرانم

خب پس نگران نباش هيچي نيست اصلا تازه اگر خودت قبل بارداري شكم و چربي داشتي ديرتر احساس ميكني

خب پس نگران نباش هيچي نيست اصلا تازه اگر خودت قبل بارداري شكم و چربي داشتي ديرتر احساس ميكني

اره خودم که شکم داشتم ولی خوب دوستم که از من بیشتر چربی داشت هفته 19 قشنگ حس میکرد،ممنون از جوابت عزیزم

2706