2737
2739

سلام

به نظرتون برای یه زن خانه داری بهتره یا اشتغال؟و این که مزایای کدوم بیشتره؟

من الان دانشجوام یه کار پاره وقت پیدا کردم غیر مرتبط با رشتم . البته گفتن بعد از فارغ التحصیلی امکان داره که همیشه بخوایمت و کارم دایمی بشه مامانم میگه نمیخواد بری نامزدم و پدرمم موافقن  و گفتن خودت میدونی حالا موندم چی کار کنم؟

میشه بیاین بگین .مرسی

عزیزم به هزاردلیل بروسرکاربه حرف مامانت گوش نکن

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خودم شاغلم و الان مرخصی زایمان هستم واقعا خانه داری بهتره روح و روان آدم راحته

کارتون چندساعت؟!

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️

بنظرم شاغل باشی خیلی بهتره.خیلیا تو جامعه بیشتر ب ی زن شاغل احترام میذارن.

حتی خونواده ها هم نگاشون ب ی زن شاغل فرق داره .

مهمترین چیزی هم ک داره اینه ک تو محتاج کسی نمیشی

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
من خودم شاغلم و الان مرخصی زایمان هستم واقعا خانه داری بهتره روح و روان آدم راحته

آخه من فکر میکنم درآمدیه نفر توی این شرایط اقتصادی نمیتونه جوابگو باشه 

کارت رو ول نکن نو این دوره زمونه شاغل بودن خیلی خوبه باشوهرت یه زندکی خوب میتونین بسازین واسه بچه هاتون و خودتون الان زنانه ای نیست که یه نفر کار کنه چن نفر بخورن حتما کار کن

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
2738

بستگی داره عزیزم من میخواستم برم سر کار شوهرم مخالفت میکرد بعدش گفت در یه صورت میزارم بری که کارت حقوقت دست من باشه دخالتی نکنی پولی هم پس انداز نکنی براخودت 

منم گفتم این کار کردن به هیچ درد من‌نمیخوره 

ولی اگه شوهرت پولتو کاری نداشته باشه و براخودت بمونه خیلیم خوبه برو سرکار 

کاش یاد بگیریم واسه خالی کردن خودمون دیگرانو لبریز نکنیم .مشت ناراحتیامونو تو دهن کسی که مقصر نیست نزنیم 

ببین کارخونه هرچقدبهش بها بدی تمومی نداره و اخرم دیده نمیشه😁پس خودتو واسه کار خونه پیر نکن برو سرکار تو اجتماعی چهار تا چی جدید یاد میگیری خدمت میکنی از خدمتوکردنواحساس خوبی میکنی اعتماد بنف

ست بالا میره و حرفت چه تو جمع و چه حتی جلو همسرت نفود و برش بیشتری😀 داره

به نظرم خانه داری خوبه که شوهرش پولش خوب باشه

بتونه راحت زندگی رو مدیریت کنه دغدغه بی پولی نداشته باشه  

شاغلی هم خوبه که خیلی  خسیس نباشه یه کارگر نیمه وقت بگیره و حقوقش هی پای قسط های شوهرش و پول رو پول گذاشتن نکنه

مهم اندیشه درسته 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

عزیزم بری بیرون وازی چیزی خوشت بیادشوهرنگیره مث مازنهای خانه دارچشممون ههمش ب دست شوهرباشه بهتره یادستت توجیب خودت تواجتماع باشی بهتره یاتوخونه 

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
آخه من فکر میکنم درآمدیه نفر توی این شرایط اقتصادی نمیتونه جوابگو باشه 

صدرصد همینطوره.

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...