2733
2739
عنوان

به نظرتون خانه داری بهتره یا شاغل بودن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 59 پست

به نظر من هر خانمی باید تحصیلات، هنر  یا مهارتی داشته باشه که از لحاظ مالی مستقلش کنه. هیچکس نمی دونه در آینده چی  پیش میاد. اگر در آینده خدای ناکرده مجبور شد به دلیلی جدا بشه و یا همسرش را از دست داد، حداقل دغدغه مالی نداشته باشه...و هیچوقت مجبور نیست با همسری که ازش متنفره فقط به خاطر اینکه تامین مالیش میکنه ادامه بده...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
ببین گلم شایدازسهدتاخواسته ات یکیشوبرآورده کنه ولی بری سرکارازهرلحاظ اجتماعی و....تامینی بشینی توخون ...

کاری که پیدا کردم تو مهده به نظرتون خوبه با بچه ها؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شمام شاغلین؟

از امروز اره.

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...
2731

به عنوان يك زن خانه دار بهت مي گم حتما برو سر كار  بعد چند سال احساس پوچي  مي كني   ولي من جون خودم مذهبيم محيطاي پر از مرد و اينكه بخوام دايم با مرد غريبه در ارتباط باشم اذيتم مي كنه اگه محيط كارت خوبه كه اصلا شك نكن  اگه بتوني بيمه بشي كه ديگه عاليه

2740

بری سرکارخانواده شوهرت هم ازتوانتظارهای بیخودی نمیکنن کلاشاغل بودن ازهرلحاظ بهترازخانه داری هست

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
به عنوان يك زن خانه دار بهت مي گم حتما برو سر كار  بعد چند سال احساس پوچي  مي كني &nb ...

آخه مادرمم میگه دیگه اینموقع همسرت برات خرج نمیکنه میگه خودش داره

هیچکدوم بشینی تو خونه شوهرت بهت درآمد بده والا😂😂😂😂😂😂😂😂

این ک عاااااالی میشه😁

بچه ها لــــــــــطفا واســــــه سلامـــــــتی عــــــشقم دعــــــــا کنین.ازتون التماس میکن. حداقل به نیتش یه صلوات بفرستین...ازتون ممنونم خدا به همتون ارامش بده.                        خــــــــدا جونمالتماس میکنـــــــم همیــــشه مواظـــــب عشـــــــقم باش.اون خیلــــــــی ادم خوب و مهربونی خودت که میدونی.به خاطر دل پاکشـــــــم که شده همیشه پشتش باش وادمای سالم و درستیو مسیر زندگیش قرار بـده. امین یارب العالمین.خداجونم ممنونم که عشقم سالم و سرحال رو زمین هستش و نفس میکــــــشه.هرجــــــا هست امیدوارم همــــــــــیشه خوش باشه.😍😍😍😍😘😘😘😘 دوست دارم بــهــــتریـنــــم...من امتحان زبان انگلیستونو با هزینه کم میدم...هرچقد در توانتونه میتونین پرداخت کنین ..اگه خواستین بیاین پی وی با هم هماهنگ بشیم...

من الان مرخصی زایمانم... ولی بعضی روزا دیگه واقعا خسته میشم از خونه نشینی!

با اینکه الان هر روز تا ساعت ۱۰ میتونم بخوابم(کلا خوابالو ام😆) و استرس شب زود خوابیدن و صبح بیدار شدن و خستگی ظهر و این چیزا رو ندارم ولی بازم شاغل بودنو ترجیح میدم. حس میکنم اگه یه نصفه روز خونه نباشم بعدش با اشتیاق بیشتری به کارای خونه و بچه میرسم.

و یه چیز دیگه اینکه:

درسته که شوهرم هرماه یه مبلغی به کارتم میریزه ولی این حس استقلال مالی که پول ماله ماله خودت باشه لامصب یه چیز دیگس😀😆

خیییییلی مزه میده بنظرم😉

زندگی ام خوب است.... چقدر بی انصافم !! این زندگی عالی ست.... کنار همسری پر از مهر ... عاشقش هستم ... عاشقم هست ... خدا را شکر ! خدا را شکر